ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Монтер

3 favorite Објавен: 22-05-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Технокооп

Индустрија: Производство

Регион: Скопски

Оглас: Технокооп Мебел има потреба од монт...

Магационер

2 favorite Објавен: 22-05-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Технокооп

Индустрија: Производство

Регион: Скопски

Оглас: Одговорности и задачи: • Прием ...

Монтер на плочест мебел

1 favorite Објавен: 21-05-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Технокооп

Индустрија: Производство на мебе...

Регион: Скопје

Оглас: нема информација...

Магационер

0 favorite Објавен: 21-05-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Технокооп

Индустрија: Производство и прода...

Регион: Скопје

Оглас: нема информација...