ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Продавач/ка во малопродажен објект

0 favorite Објавен: 15-11-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Inter Optik - AV

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Струшки

Оглас: ОПТИКА Интер Оптик има потреба од ...

Prodavac/ka vo optika

2 favorite Објавен: 14-11-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Inter Optik av

Индустрија: Оптика

Регион: Струга

Оглас: ОПТИКА Интер Оптик има потреба о...

Продавач

0 favorite Објавен: 13-11-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Разни области

Регион: Струга

Оглас: ...

Раководител на сектор

1 favorite Објавен: 13-11-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Јавна Администрација

Регион: Струга

Оглас: ...

Административен службеник

0 favorite Објавен: 13-11-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Администрација

Регион: Струга

Оглас: ...

Продавач

3 favorite Објавен: 13-11-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ЕЛМА СТИЛ 94 ДООЕЛ у...

Индустрија: Разни области

Регион: Струга

Оглас: ...

Земјоделски работник

1 favorite Објавен: 13-11-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Земјоделство

Регион: Струга

Оглас: ...

Административен службеник

0 favorite Објавен: 13-11-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Јавна Администрација

Регион: Струга

Оглас: ...

сметководител

0 favorite Објавен: 12-11-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Сметководство

Регион: Струга

Оглас: ...

Келнер/ка

10 favorite Објавен: 24-10-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: БРУКЛИНСКИ ДОО

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопски, Струмички, ...

Оглас: Бистро Бруклински има потреба од ке...