ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Овластен сметководител

2 favorite Објавен: 19-10-2016 / Вработи.се

Статус: Активен - Премиум оглас

Компанија: сметководство

Индустрија: Услуги

Регион: Скопје

Оглас: Stranska firma ima potreba od sm...

Техничар за во фабрика

2 favorite Објавен: 18-10-2016 / Вработи.се

Статус: Активен - Премиум оглас

Компанија: Алнасер 2000

Индустрија: Производство

Регион: Битола

Оглас: Странска фирма има потреба од те...

.NET Програмер

0 favorite Објавен: 18-10-2016 / Вработи.се

Статус: Активен - Премиум оглас

Компанија: Вин Инфо Системи дое...

Индустрија: Информатика

Регион: Скопје

Оглас: Се бара ASP.NET (junior) програм...

Telesales Engineer, With Fluent German

1 favorite Објавен: 17-10-2016 / Вработи.се

Статус: Активен - Премиум оглас

Компанија: Few Good Geeks Oy

Индустрија: Бизнис и Претприемни...

Регион: Скопје

Оглас: For a Swiss client of ours FewGo...

Оператор

10 favorite Објавен: 16-10-2016 / Вработи.се

Статус: Активен - Премиум оглас

Компанија: Друштво за советувањ...

Индустрија: Услуги

Регион: Скопје

Оглас: Специјализирана фирма за анализа...

Фризер/ка

1 favorite Објавен: 15-10-2016 / Вработи.се

Статус: Активен - Премиум оглас

Компанија: Друштво за услуги и ...

Индустрија: Убавина и здравје

Регион: Скопје

Оглас: Студиото Cut&Cut  присутно н...

Komercijalist na teren

5 favorite Објавен: 14-10-2016 / Вработи.се

Статус: Активен - Премиум оглас

Компанија: Гинико Логистик

Индустрија: Дистрибуција и Логис...

Регион: Охрид

Оглас: нема информација...

оператор во customer service

16 favorite Објавен: 28-09-2016 / Вработи.се

Статус: Активен - Премиум оглас

Компанија: Hi-Tech Corporation

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Скопје

Оглас: Хај –Теч Корпорација има п...

оператор во производство

7 favorite Објавен: 27-09-2016 / Вработи.се

Статус: Активен - Премиум оглас

Компанија: Hi-Tech Corporation

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: нема информација

Оглас: Хај –Теч Корпорација има п...

System Admin / Network Admin / DB admin

5 favorite Објавен: 23-09-2016 / Вработи.се

Статус: Активен - Премиум оглас

Компанија: Hi-Tech Corporation

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Зелениково

Оглас:  Хај –Теч Корпорација...

Референт за продажба

0 favorite Објавен: 22-10-2016 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Хигиеничар на станбен и деловен простор

0 favorite Објавен: 22-10-2016 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за хотелски ...

Индустрија: Разни области

Регион: Чаир

Оглас: ...

Архивски службеник

0 favorite Објавен: 22-10-2016 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Градежен работник

0 favorite Објавен: 22-10-2016 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Тетово

Оглас: ...

Шивач на текстил

0 favorite Објавен: 22-10-2016 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Текстилна

Регион: Куманово

Оглас: ...

Книговезец

0 favorite Објавен: 22-10-2016 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за новинско ...

Индустрија: Издаваштво

Регион: Битола

Оглас: ...

Помошник готвач

0 favorite Објавен: 22-10-2016 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за хотелски ...

Индустрија: Разни области

Регион: Чаир

Оглас: ...

Главен келнер

0 favorite Објавен: 22-10-2016 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за хотелски ...

Индустрија: Угостителство

Регион: Чаир

Оглас: ...

Медицинска сестра

0 favorite Објавен: 22-10-2016 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Медицина

Регион: Центар

Оглас: ...

Архитект

0 favorite Објавен: 22-10-2016 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Продукција Перспекти...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: Продукција Перспектива ДООЕЛ Скопје...

Фармацевтски техничар

0 favorite Објавен: 22-10-2016 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Амавита Аптека

Индустрија: Фармација

Регион: Скопски

Оглас: Аптека Амавита Ченто Сингилиќ бара ...

Продавач

0 favorite Објавен: 22-10-2016 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: Прехранбена

Регион: Скопски

Оглас: Бараме 2 продавачки за во колонијал...

Извршител за управување со стандарди

0 favorite Објавен: 22-10-2016 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ДПТ РОНТИС ДООЕЛ Вел...

Индустрија: Производство

Регион: Велешки

Оглас: Швајцарска мултинационална компан...

- Нема информација

0 favorite Објавен: 22-10-2016 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ENZORIVA

Индустрија: - Нема информација

Регион: Скопски

Оглас: Компанија за модни очила за сонце с...

Градежен инженер

0 favorite Објавен: 22-10-2016 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Транс Мет Доо Скопје

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: ТРАНСМЕТ вработува: ГРАДЕЖЕН ИНЖЕНЕ...

Работник во производство

0 favorite Објавен: 22-10-2016 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Аверс

Индустрија: Графичка

Регион: Скопски

Оглас: Оглас за за работно место Работник ...

Продавач

1 favorite Објавен: 22-10-2016 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ДЕТОИЛ ДОО

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: ДЕТОИЛ ДОО има потреба од вработува...

Помлад лабораториски техничар

0 favorite Објавен: 22-10-2016 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Џонсон Мети

Индустрија: Автомобилска

Регион: Скопски

Оглас: Реф.бр. 2016105 Оглас за работа:...

CALL CENTER AGENTS

0 favorite Објавен: 22-10-2016 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Лока Тим Доо Скопје

Индустрија: Услуги

Регион: Скопски

Оглас: Се бараат оператори за Call Center ...

менаџер за продажба

0 favorite Објавен: 22-10-2016 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Амбрела Корпорација

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: Претпријатието Амбрела Корпорација ...

Оператор

0 favorite Објавен: 22-10-2016 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ДПТ РОНТИС ДООЕЛ Вел...

Индустрија: Производство

Регион: Велешки

Оглас: Швајцарска мултинационална компаниј...

Дерматолог

0 favorite Објавен: 22-10-2016 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: PRIVE DOOEL

Индустрија: Убавина и здравје

Регион: Скопски

Оглас: Салон за убавина и медицинска и ест...

Возач

0 favorite Објавен: 22-10-2016 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: хрис_ми

Индустрија: Шпедиција и транспор...

Регион: Кумановски

Оглас: Се бараат ТАXI .инфоч 076/216-316...

Административен работник

0 favorite Објавен: 22-10-2016 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: СЕТТЕ Медиа Монитори...

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Битолски

Оглас: СЕТТЕ специјализирана агенција за м...

Асистент контролор

0 favorite Објавен: 22-10-2016 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ДПТ РОНТИС ДООЕЛ Вел...

Индустрија: Производство

Регион: Велешки

Оглас: Швајцарска мултинационална компаниј...

stomatoloska sestra

0 favorite Објавен: 22-10-2016 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: Медицина и здравство

Регион: Скопје

Оглас: Ordinacija po opsta stomatologij...