ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Комерцијалист

1 favorite Објавен: 23-02-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ВИДЕКС БВ

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: ЛИЦЕ ЗА КОМЕРЦИЈА Главни задачи...

- Нема информација

1 favorite Објавен: 23-02-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ЕНМОН дооел Велес

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: Енмон дооел - Светот на керамиката ...

Помошник во кујна

0 favorite Објавен: 23-02-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: МЕРИДИАН

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопски

Оглас: Fast food restoran ima potreba od 2...

сметководител

0 favorite Објавен: 23-02-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Бато енд Дивајн Граф...

Индустрија: Сметководство

Регион: Скопски

Оглас: Водечката компанија во графичката и...

ТЕХНОЛОГ

0 favorite Објавен: 23-02-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: Фирма од Скопје (прехрамбена индуст...

Комерцијалист за продажба на индустриски премази

0 favorite Објавен: 23-02-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: HILL International

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Скопски

Оглас: Нашиот клиент е реномирана интернац...

Машински инженер

0 favorite Објавен: 23-02-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Бато енд Дивајн Граф...

Индустрија: Графичка

Регион: Скопски

Оглас: Bato&Divajn Graphic Center водечка ...

- Нема информација

0 favorite Објавен: 23-02-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ЕНМОН дооел Велес

Индустрија: Трговија

Регион: Струмички

Оглас: Енмон дооел - Светот на керамиката ...

Машински инженер

0 favorite Објавен: 23-02-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: СН ОСИГУРИТЕЛЕН БРОК...

Индустрија: - Нема информација

Регион: Битолски

Оглас: СН ОСИГУРИТЕЛЕН БРОКЕР АД има потре...

ОПШТИ РАБОТНИЦИ

0 favorite Објавен: 23-02-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: фејдом фурнитуре

Индустрија: Производство

Регион: Скопски

Оглас: ФЕЈДОМ ФУРНИТУРЕ ДОО СКОПЈЕ, има по...

Асистент за продажба

0 favorite Објавен: 23-02-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Мај тајм

Индустрија: - Нема информација

Регион: Струшки

Оглас: Доколку имате желба да бидете дел о...

- Нема информација

0 favorite Објавен: 23-02-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Студио за масажа и к...

Индустрија: - Нема информација

Регион: Скопски

Оглас: Студиото за масажа и козметика Енер...

Референт за фактурирање и кредит контрола

0 favorite Објавен: 23-02-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: HILL International

Индустрија: Финансии и банкарств...

Регион: Скопски

Оглас: Нашиот клиент е реномирана интернац...

Агент за недвижности

0 favorite Објавен: 23-02-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Perfect Nedviznosti

Индустрија: Недвижнини

Регион: Скопски

Оглас: Агенција за недвижности ПЕРФЕКТ бар...

Проект асистент

0 favorite Објавен: 23-02-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Stopanska Komora za ...

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Скопски

Оглас: Работно место: Проект / ПР Асистент...

Продавач

0 favorite Објавен: 23-02-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: frutifres

Индустрија: Прехранбена

Регион: Скопски

Оглас: Се бара продавач-ка во продавница з...

ADMINISTRATIVE ASSISTANT

0 favorite Објавен: 23-02-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: А-Цони Александар ДО...

Индустрија: - Нема информација

Регион: Скопски

Оглас: Административен работник со ВСС со ...

Програмер

0 favorite Објавен: 23-02-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Релевант Мобиле

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Скопски

Оглас: MEDIUM IOS DEVELOPER Non-technic...

Маркетинг асистент

0 favorite Објавен: 23-02-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Дивајн

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Скопски

Оглас: ДИВАЈН Маркетинг и рекламирање обја...

Асистент за продажба

0 favorite Објавен: 23-02-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Луксор Траде Дооел

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: Прима оптика има потреба од зголему...

Машинист

0 favorite Објавен: 23-02-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Бато енд Дивајн Граф...

Индустрија: Графичка

Регион: Скопски

Оглас: Bato&Divajn Graphic Center има потр...

- Нема информација

0 favorite Објавен: 23-02-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: кајзлате

Индустрија: - Нема информација

Регион: Скопски

Оглас: KAJ ZLATE restorani ima potreba o...

Агент за продажба и маркетинг

0 favorite Објавен: 23-02-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Младинска книга

Индустрија: Издаваштво

Регион: Скопски

Оглас: Реномирана издавачка куќа нуди можн...

Раководител на продажен тим

0 favorite Објавен: 23-02-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Чапе Фунги

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Битолски

Оглас: Компанијата Чапе Фунги за преработк...

ОПЕРАТОР ВО КОНТАКТ ЦЕНТАР

0 favorite Објавен: 23-02-2017 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ФД M Кеш Македонија ...

Индустрија: Финансии и банкарств...

Регион: Скопје

Оглас: ФД M Кеш Македонија ДООЕЛ Скопје...

Помошник техничко лице

0 favorite Објавен: 23-02-2017 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Балон Арт ДООЕЛ

Индустрија: Услуги

Регион: Скопје

Оглас: Помошник техничко лице, со и без...

Senior PHP Developer

0 favorite Објавен: 22-02-2017 / Ит.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: Информатика

Регион: нема информација

Оглас: Valoso Hub is an Australian company...

Senior JAVA Developer

0 favorite Објавен: 22-02-2017 / Ит.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: Информатика

Регион: нема информација

Оглас: Valoso Hub is an Australian company...

Front-end developer

0 favorite Објавен: 22-02-2017 / Ит.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: Информатика

Регион: нема информација

Оглас: Valoso Hub is an Australian company...

Help Desk Analyst

1 favorite Објавен: 22-02-2017 / Ит.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: Информатика

Регион: нема информација

Оглас: Open positions: 3 The skillset that...

Оглас за вработување во one.Vip

0 favorite Објавен: 22-02-2017 / Факултети.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: One.Vip is currently seeking candid...

Lycamobile вработува!

0 favorite Објавен: 22-02-2017 / Факултети.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: Lycamobile’s mission is to connect ...

Вработување во Еуростандард банка АД Скопје

0 favorite Објавен: 22-02-2017 / Факултети.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: Врз основа на член 22 и 23 од Вакон...

Вработување во Фудбалската Федерација на Македонија

0 favorite Објавен: 22-02-2017 / Факултети.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: ФУДБАЛСКА ФЕДЕРАЦИЈА НА МАКЕДОНИЈА ...

Диспечер во патен сообраќај

0 favorite Објавен: 22-02-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за такси пре...

Индустрија: Сообраќај

Регион: Пробиштип

Оглас: ...

Референт за туристички аранжмани

0 favorite Објавен: 22-02-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Туристичка агенција ...

Индустрија: Туризам

Регион: Центар

Оглас: ...