ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Рецепционер

0 favorite Објавен: 20-02-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Хотел Елса

Индустрија: Хотелиерство

Регион: Скопски

Оглас: Хотел во Скопје има потреба од реце...

Рецепционер

0 favorite Објавен: 20-02-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ЕК-ОР ДООЕЛ Скопје

Индустрија: Хотелиерство

Регион: Скопски

Оглас: ЕК-ОР ДООЕЛ - Скопје - подружница б...

Рецепционер

0 favorite Објавен: 18-02-2017 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: Хотелиерство

Регион: Скопје

Оглас: Хотел во Скопје има потреба од р...

Рецепционер

0 favorite Објавен: 18-02-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Хотел Супер 8

Индустрија: Хотелиерство

Регион: Скопски

Оглас: Хотел Супер 8 лоциран во центарот ...

Персонал за кујна

0 favorite Објавен: 17-02-2017 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Hotel Elite Plaza

Индустрија: Хотелиерство

Регион: нема информација

Оглас: Хотел Елит Плаза има потреба од ...

Собар/ka

0 favorite Објавен: 14-02-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Модерн Ливинг дооел ...

Индустрија: Хотелиерство

Регион: Скопски

Оглас: Se bara sobarka za tekovno odrzuvan...

Рецепционер

0 favorite Објавен: 10-02-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Хотел Де КОКА

Индустрија: Хотелиерство

Регион: Скопски

Оглас: Хотел Де КОКА има потреба од нови в...

Собар/ka

0 favorite Објавен: 25-01-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Модерн Ливинг дооел ...

Индустрија: Хотелиерство

Регион: Скопски

Оглас: Se bara sobarka za tekovno odrzuvan...

Рецепционер

3 favorite Објавен: 25-01-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Модерн Ливинг дооел ...

Индустрија: Хотелиерство

Регион: Скопски

Оглас: Се бара млада, флексибилна, и комун...

Келнер/ка

44 favorite Објавен: 12-01-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Rabota vo Malta

Индустрија: Хотелиерство

Регион: Цела Македонија

Оглас: Сега е вистинско време за наоѓање н...

Собар/ka

2 favorite Објавен: 29-12-2016 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: лса рент

Индустрија: Хотелиерство

Регион: Скопски

Оглас: Новоотворен хотел во Скопје го прош...