ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

графички техничар/дизајнер

0 favorite Објавен: 12-01-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ДЕКО ИНК

Индустрија: Печатарска

Регион: Скопје

Оглас:   Печатница ДЕКО ИНК...

работник за изработување на печатарски форми и клишеа

0 favorite Објавен: 12-01-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ДЕКО ИНК

Индустрија: Печатарска

Регион: Скопје

Оглас: Печатница ДЕКО ИНК има потреба о...