ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Агент за продажба

0 favorite Објавен: 20-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Marves dooel

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Скопски

Оглас: Фирмата Марвес дооел од Скопје, има...

Промотер/ки

0 favorite Објавен: 20-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Пуре Лифе Косметикс ...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Скопски

Оглас: Pure Life Cosmetics фирма за увоз н...

Телефонски оператор

0 favorite Објавен: 20-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ИТЛОГИСТИКА

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Скопски

Оглас: Job Title: Phone Sales Agent Nu...

Продавач

0 favorite Објавен: 20-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Арсенал

Индустрија: Трговија

Регион: Струшки

Оглас: Арсенал Дооел Струга има потреба од...

Асистент за продажба

0 favorite Објавен: 20-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: КАЛИНТИКА ДООЕЛ Гевг...

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: Асистент на продажба: K A Λ И Outle...

Продавач/ка во малопродажен објект

0 favorite Објавен: 20-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: СИЛБО

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Скопски

Оглас: Главна дејност на Фурна СИЛБО е изр...

Account Manager for Macedonian Clients

Објавен: 20-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: колл центар

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Цела Македонија

Оглас: Успешна компанија од обласна на Е-к...

Account Manager

Објавен: 20-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Foxyman

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Скопски

Оглас: Брзорастечка компанија која има има...

Агент за продажба

1 favorite Објавен: 19-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: CHEKORCHINJA DOOEL

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Скопски

Оглас: Се бара продажен асистент за работа...

Продавач/ка во малопродажен објект

0 favorite Објавен: 19-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: БЕОСПОРТ

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Скопски

Оглас: Трговското друштво ТАРА МОДА од Ско...

Касиер/ка

0 favorite Објавен: 19-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: КАМ ДООЕЛ

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: КАМ е единствен синџир на маркети в...

Продавач

0 favorite Објавен: 19-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Т.П.САНИ

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: Baram prodavacka za vo mini market....

АГЕНТ ЗА РАБОТА СО КЛИЕНТИ

0 favorite Објавен: 19-02-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: Скопје

Оглас: нема информација...

Практикант за административно и канцелариско работење

1 favorite Објавен: 18-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Алка Мебел Стил

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Скопски

Оглас: Практикант маркетинг агент...

Продавач

0 favorite Објавен: 18-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: СТОКОМАК ДОО

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: Стокомак е ланец на дисконтни марке...

Магационер

0 favorite Објавен: 18-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Павиа

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: Имаш искуство во трговија, одговоре...

Персонал за продажба

2 favorite Објавен: 18-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: тобако широк сокак

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Битолски

Оглас: Се бараат девојки за работа во Тоба...

Продавач

1 favorite Објавен: 18-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Nikol-B

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Струмички

Оглас: Се бараат работнички за работа во т...

Комерцијалист

2 favorite Објавен: 18-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: MEGA VENT DOOEL

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: МЕГА ВЕНТ ДООЕЛ Скопје е трговска ...

Продавач

0 favorite Објавен: 18-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: тудорс скопје

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Скопски

Оглас: Тудорс има потреба од персонал за п...

Продавач

0 favorite Објавен: 18-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Т.П.САНИ

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: Baram prodavacka za vo mini market....

продавач/касиер

0 favorite Објавен: 17-02-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ДТ Стокомак ДОО

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: Ченто

Оглас:   Стокомак е ланец на диско...

Продавач/ касиер

0 favorite Објавен: 17-02-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ДТ Стокомак ДОО

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: Аеродром

Оглас:   Стокомак е ланец на диско...

продавач/касиер

0 favorite Објавен: 17-02-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ДТ Стокомак ДОО

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: Илинден

Оглас:   Стокомак е ланец на диско...

продавач/касиер

0 favorite Објавен: 17-02-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ДТ Стокомак ДОО

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: Хиподром

Оглас:   Стокомак е ланец на диско...

Продавач/ касиер

0 favorite Објавен: 17-02-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ДТ Стокомак ДОО

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: Козле

Оглас:   Стокомак е ланец на диско...

продавач/касиер

0 favorite Објавен: 17-02-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ДТ Стокомак ДОО

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: Центар

Оглас:   Стокомак е ланец на диско...

Асистент за продажба

5 favorite Објавен: 17-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: NEW FASHION BRAND

Индустрија: Трговија

Регион: Охридски

Оглас: Салон за Текстил и Обувки "FASHION ...

Продавач

0 favorite Објавен: 17-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Медија Планет

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: Трговско издавачка куќа, поради про...

ДОСТАВУВАЧ - ШОФЕР

0 favorite Објавен: 16-02-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ДЕНМАК ДОО од Скопје...

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: Скопје

Оглас: Описнаработнизадачи: &mid...

Возач – дистрибутер

1 favorite Објавен: 15-02-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: Ohrid Struga

Оглас: Dostavuvanje I prodazba na roba...

Мерчендајзер

3 favorite Објавен: 15-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Пуре Лифе Косметикс ...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Скопски

Оглас: Pure Life Cosmetics фирма за увоз н...

Презентер

2 favorite Објавен: 15-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: УПГРАДЕ дооел Скопје

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: Imame potreba od vraboten na pozici...

Комерцијалист

2 favorite Објавен: 15-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ЈАСС ДООЕЛ

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: КОМЕРЦИЈАЛИСТ Компанијата ЈАСС доо...

Database Marketing Officer

0 favorite Објавен: 15-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Global Data Collecti...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Цела Македонија

Оглас: GDCC е глобален лидер за спроведува...

Internship

0 favorite Објавен: 14-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ИНТЕР МЕДИА ДООЕЛ

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Цела Македонија

Оглас: A Super Ambitious Startup At Ent...