ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Истражувач на пазарот

0 favorite Објавен: 24-06-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Podium Contracts and...

Индустрија: Туризам

Регион: Скопје

Оглас: Подиум КД дооел има потреба од и...

Келнер/ка

2 favorite Објавен: 19-06-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: City Palace Ohrid

Индустрија: Туризам

Регион: Охридски

Оглас: Отворена работна позиција Келнер. ...

Хигиеничарка/собарка

0 favorite Објавен: 19-06-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за угостител...

Индустрија: Туризам

Регион: Скопје

Оглас: Лојална, динамична и темелна лич...

Рецепционер

0 favorite Објавен: 19-06-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за угостител...

Индустрија: Туризам

Регион: Скопје

Оглас: Капели груп Дооел го проширува с...

Возач

3 favorite Објавен: 18-06-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Диме Турс

Индустрија: Туризам

Регион: Битолски

Оглас: Се бараат возачи со Б и со Б и Д ка...

Рецепционер

6 favorite Објавен: 18-06-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: City Palace Ohrid

Индустрија: Туризам

Регион: Охридски

Оглас: Отворена работна позиција Рецепцион...

prodavac

0 favorite Објавен: 16-06-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: РЕГ1А

Индустрија: Туризам

Регион: Скопје

Оглас: Se bara prodavacka za celosno i ...

Рецепционер

0 favorite Објавен: 14-06-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: АСТЕРА АПАРТ ХОТЕЛ

Индустрија: Туризам

Регион: Скопски

Оглас: Хотел Астера сместен во центарот на...

Sobarka Higienicharka

9 favorite Објавен: 03-06-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Guest House Urbana

Индустрија: Туризам

Регион: Охрид

Оглас: Baram lice za cistenje sobi vo v...

Собар/ka

3 favorite Објавен: 01-06-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Hotel Emka

Индустрија: Туризам

Регион: Тетовски

Оглас: Се бараат 3 собарки за работа во хо...