ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Агенти за продажба

0 favorite Објавен: 28-05-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Мегамобил

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Скопски

Оглас: -Имаме потреба од 2 Лица во салон з...

Магационер

5 favorite Објавен: 20-05-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Мегамобил

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Скопски

Оглас: Имаме потреба од 2 лица за работа в...

Сервисер

3 favorite Објавен: 01-05-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: дон холдинг

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Скопски

Оглас: Kомпанија од Скопје има потреба од ...

Електро инженер

13 favorite Објавен: 03-04-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Метроликс ДОО

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Прилепски

Оглас: Фирма има потреба од: 1. Eлектроин...