ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Вработени во продажба / Оператори во контакт центар

1 favorite Објавен: 17-01-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Маркетинг

Регион: Скопје

Оглас: ЕЛКОМ ГРУП е компанија со 13 год...

Call Agent

0 favorite Објавен: 15-01-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ЕДС ДООЕЛ

Индустрија: Маркетинг

Регион: Скопје

Оглас: Опис на работно место: &n...

Агент за продажба

1 favorite Објавен: 14-01-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Маркетинг

Регион: Охрид

Оглас: Како преставништво на интернацио...

Sales Intern

1 favorite Објавен: 14-01-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: Маркетинг

Регион: Скопје

Оглас: Qpick започнува нова програма за...

Cold Calling Specialist

0 favorite Објавен: 08-01-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Agency Y

Индустрија: Маркетинг

Регион: Скопје

Оглас: Agency Y is a lead generation ag...

Маркетинг практикант

0 favorite Објавен: 03-12-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Qpick

Индустрија: Маркетинг

Регион: Скопје

Оглас: ...

Практикант - Дигитален Маркетинг

0 favorite Објавен: 18-10-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Play Digital

Индустрија: Маркетинг

Регион: Скопје

Оглас: нема информација...