ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Раководител на услужен објект

0 favorite Објавен: 21-03-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Услуги

Регион: Куманово

Оглас: ...

Раководител на услужен објект

0 favorite Објавен: 21-03-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ДПТУ ПАРЛАМЕНТО ДОО ...

Индустрија: Услуги

Регион: Центар

Оглас: ...

Економист

2 favorite Објавен: 21-03-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Клуб Спорт 77 ДОО

Индустрија: Услуги

Регион: Битолски

Оглас: Се бара економист за канцелариско р...

Дадилка/Куќна помошничка

0 favorite Објавен: 20-03-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: БЕЈБИСИТИНГ СЕРВИС

Индустрија: Услуги

Регион: Скопски

Оглас: За потребите на нашите клиенти и на...

Хаусмајстор

0 favorite Објавен: 17-03-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПОУ ,Д-р „Златан Сре...

Индустрија: Услуги

Регион: Скопски

Оглас: Врз основа на член 22 и 23 од Закон...

Општ работник

1 favorite Објавен: 16-03-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: flori plast

Индустрија: Услуги

Регион: Штипски

Оглас: Водоинсталатерски сервис “Флори Пла...

Фризер/ка

0 favorite Објавен: 12-03-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: LISKA DV DOOEL

Индустрија: Услуги

Регион: Скопски

Оглас: Hair Styling Studio Liska објавува ...

Референт

3 favorite Објавен: 04-03-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Проект 42

Индустрија: Услуги

Регион: Кумановски

Оглас: Поради развојни цели на компанијата...

Референт за станбено управување

2 favorite Објавен: 03-03-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Проект 42

Индустрија: Услуги

Регион: Куманово

Оглас: Поради развојни цели на компаниј...

Комерцијалист за продажба

0 favorite Објавен: 01-03-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: пост експрес македон...

Индустрија: Услуги

Регион: Цела Македонија

Оглас: Пост Експрес Македонија ДООЕЛ има п...

Доставувач

0 favorite Објавен: 01-03-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: пост експрес македон...

Индустрија: Услуги

Регион: Цела Македонија

Оглас: Поради зголемен обем на работа Пост...

Курир

0 favorite Објавен: 26-02-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Ваш Курир плус ДООЕЛ

Индустрија: Услуги

Регион: Скопски

Оглас: Возач – дистрибутер на пакети Потр...

Новинар

0 favorite Објавен: 14-02-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: МедиаТех Сапорт

Индустрија: Услуги

Регион: Скопски

Оглас: MediaTech Support is a new start-up...

Новинар

0 favorite Објавен: 14-02-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: МедиаТех Сапорт

Индустрија: Услуги

Регион: Скопски

Оглас: MediaTech Support is a new start-up...

Journalist (Russian + English)

0 favorite Објавен: 13-02-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: Услуги

Регион: Скопје

Оглас: MediaTech Support is a new start...

Фризер/ка

1 favorite Објавен: 21-01-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Magic style

Индустрија: Услуги

Регион: Скопје

Оглас: се бара фризер/ка со работно иск...

Lifeguard

1 favorite Објавен: 11-01-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Pool King Ltd.

Индустрија: Услуги

Регион: Бугарија

Оглас: Requirements Pool King ltd. Look...