ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Работник

5 favorite Објавен: 16-01-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: P.I. Stiza

Индустрија: Прехранбена

Регион: Битолски

Оглас: Бараме работници за во производство...

Продавач

0 favorite Објавен: 15-01-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ДЕПЕТ ДОО Скопје

Индустрија: Прехранбена

Регион: Скопски

Оглас: Пекара и слаткара ПАСТЕЛ има потреб...

Дистрибутер

0 favorite Објавен: 15-01-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ДЕПЕТ ДОО Скопје

Индустрија: Прехранбена

Регион: Скопски

Оглас: Друштвото за производство, трговија...

Слаткар

2 favorite Објавен: 15-01-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ДЕПЕТ ДОО Скопје

Индустрија: Прехранбена

Регион: Скопски

Оглас: Пекара и слаткара ПАСТЕЛ има потреб...

Помошник/чка

0 favorite Објавен: 15-01-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ДЕПЕТ ДОО Скопје

Индустрија: Прехранбена

Регион: Скопски

Оглас: Пекара и слаткара ПАСТЕЛ има потреб...

Пакувач

3 favorite Објавен: 15-01-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ДЕПЕТ ДОО Скопје

Индустрија: Прехранбена

Регион: Скопски

Оглас: Пекара и слаткара ПАСТЕЛ има потреб...

Хигиеничар

0 favorite Објавен: 15-01-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ДЕПЕТ ДОО Скопје

Индустрија: Прехранбена

Регион: Скопски

Оглас: Пекара и слаткара ПАСТЕЛ има потреб...

Помошник во кујна

1 favorite Објавен: 15-01-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ДЕПЕТ ДОО Скопје

Индустрија: Прехранбена

Регион: Скопски

Оглас: Пекара и слаткара ПАСТЕЛ има потреб...

Помошник/чка

0 favorite Објавен: 15-01-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ДЕПЕТ ДОО Скопје

Индустрија: Прехранбена

Регион: Скопски

Оглас: Пекара и слаткара ПАСТЕЛ има потреб...

Prodavac/ka

0 favorite Објавен: 14-01-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: andar

Индустрија: Прехранбена

Регион: Kisela Voda

Оглас: SE BARA PRODAVACKA ZA VO TRAFIKA...

Агент за продажба и маркетинг

1 favorite Објавен: 13-01-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Самеримпекс - Импулс...

Индустрија: Прехранбена

Регион: Цела Македонија

Оглас: Компанија во областа на прехранбена...

Слаткар

0 favorite Објавен: 12-01-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Dooel Rakosovski SLA...

Индустрија: Прехранбена

Регион: Битолски

Оглас: Слаткарска работилница СЛАТКА КУЌА ...

Продавач

3 favorite Објавен: 11-01-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Т.П.САНИ

Индустрија: Прехранбена

Регион: Скопски

Оглас: Се бара продавачка за работа во мин...

Маркетинг специјалист

0 favorite Објавен: 11-01-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Хилл Интернатионал

Индустрија: Прехранбена

Регион: Скопски

Оглас: Хилл за потребите на својот Клиент,...

prodavacka

0 favorite Објавен: 10-01-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: andar

Индустрија: Прехранбена

Регион: Kisela Voda

Оглас: SE BARA PRODAVACKA ZA VO TRAFIKA...

Месар/Касап

0 favorite Објавен: 10-01-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Прима дооел

Индустрија: Прехранбена

Регион: Кумановски

Оглас: Месна индустрија Прима од Куманово ...

ДИСПЕЧЕР / АДМИНИСТРАТОР

0 favorite Објавен: 05-01-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Кликни Јади / План Д...

Индустрија: Прехранбена

Регион: Скопје

Оглас: Комуникација и организација на р...

Комерцијалист за реон Тетово и Гостивар

4 favorite Објавен: 27-12-2017 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Сун анд Старс ДОО

Индустрија: Прехранбена

Регион: Тетово

Оглас: ОПИС НА РАБОТНОТО МЕСТО• Пл...

Инженер-технолог за прехранбени производи

2 favorite Објавен: 26-12-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Прехранбена

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Продавач

0 favorite Објавен: 26-12-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: малони дооел скопје

Индустрија: Прехранбена

Регион: Скопски

Оглас: se bara prodavacka za rabota vo mar...