ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Продавач

1 favorite Објавен: 26-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: БЕ-ТЕ КОМПАНИ ДОО Шт...

Индустрија: Разни области

Регион: Штип

Оглас: ...

Продавач

0 favorite Објавен: 26-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Разни области

Регион: Штип

Оглас: ...

Архитект

0 favorite Објавен: 26-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: СлемеПроект доо

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Штипски

Оглас: СлемеПроект доо има потреба од: дип...

Административен аналитичар

2 favorite Објавен: 25-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Винарска визба ИМАКО...

Индустрија: Администрација

Регион: Штип

Оглас: ...

Продуцент

0 favorite Објавен: 23-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ТРД Радио Канал 77

Индустрија: Медиуми

Регион: Штипски

Оглас: Радио Канал 77 има потреба од 1 лиц...

Продуцент

0 favorite Објавен: 22-03-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ГБЦ Комуникации

Индустрија: Медиуми

Регион: Штип

Оглас: Радио Канал 77 има потреба од 1 ...

Референт за продажба

3 favorite Објавен: 20-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ХЕНДИ ТЕЛЕКОМ

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Штипски

Оглас: Хенди Телеком,партнери на оне.Вип...

Medical consultant

0 favorite Објавен: 19-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: P.Z.U.Metodent

Индустрија: Стоматологија

Регион: Штипски

Оглас: Medicinska sestra ...

КЕЛНЕР/КА

1 favorite Објавен: 18-03-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Kafe bar Popeye

Индустрија: Угостителство

Регион: Штип

Оглас: Се бара келнер/ка за во кафе бар...

Асистент

0 favorite Објавен: 18-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ТРД Радио Канал 77

Индустрија: Администрација

Регион: Штипски

Оглас: ГБЦ Комуникации, заедно со ТРД Ради...

Проект асистент

3 favorite Објавен: 18-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Zdruzenie na gragjan...

Индустрија: Невладини организаци...

Регион: Штипски

Оглас: ЗГ Медиа плус има потреба од едно л...

Проект асистент

1 favorite Објавен: 15-03-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Здружение на граѓани...

Индустрија: Невладини организаци...

Регион: Штип

Оглас: ЗГ Медиа плус има потреба од едн...

Асистент

4 favorite Објавен: 15-03-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ГБЦ Комуникации

Индустрија: Администрација

Регион: Штип

Оглас: ГБЦ Комуникации, заедно со ТРД Р...

Возач

4 favorite Објавен: 06-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Имако Вино

Индустрија: Прехранбена

Регион: Штипски

Оглас: Возач со Ц категорија Винарска...