ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Асистент на продажба во продажниот салон во Палма Мол Тетово

0 favorite Објавен: 28-02-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ТОМ ТАИЛОР ДООЕЛ уво...

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: Тетово

Оглас: ТОМ ТАИЛОР ГРОУП Биди и т...

Офсет Машинист

6 favorite Објавен: 22-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Тринга Флексо

Индустрија: Производство

Регион: Тетовски

Оглас: Тринга Десигн има потреба од ОФСЕТ ...

Account Manager for Macedonian Clients

Објавен: 19-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: HOTEL ENERGY

Индустрија: Хотелиерство

Регион: Тетовски

Оглас: Имаме потреба од 2 Рецепционерки и ...

Келнер/ка, Пумпаши/ки, Рецепционерки

4 favorite Објавен: 18-02-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: HOTEL ENERGY

Индустрија: Хотелиерство

Регион: Тетово

Оглас: 044526111...

Шивач/ки

7 favorite Објавен: 31-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Монди Компани ДОО

Индустрија: Производство

Регион: Тетовски

Оглас: Poradi zgolemeniot obem na rabota, ...

Комерцијалист

11 favorite Објавен: 20-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Минекс Гроуп дооел С...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Тетовски

Оглас: MINEKS GROUP DOOEL SKOPJE Компани...

Возач на камион

14 favorite Објавен: 22-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Разни области

Регион: Тетово

Оглас: ...

Возач на камион

6 favorite Објавен: 19-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Разни области

Регион: Тетово

Оглас: ...

Шивач

17 favorite Објавен: 07-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Тетово

Оглас: ...