ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Шивач на текстил

1 favorite Објавен: 25-05-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Агенција за модадиза...

Индустрија: Текстилна

Регион: Штип

Оглас: ...

Продавач

0 favorite Објавен: 24-05-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Васидора ДООЕЛ

Индустрија: Текстилна

Регион: Скопски

Оглас: Vasidora Fashion Group една од воде...

Општ работник

1 favorite Објавен: 23-05-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Елина ДООЕЛ

Индустрија: Текстилна

Регион: Велешки

Оглас: Се бараат лица за работа во Завршно...

Шивач на текстил

0 favorite Објавен: 22-05-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Текстилна

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Продавачка

0 favorite Објавен: 21-05-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Текстилна

Регион: Скопје

Оглас: Текстил Илинден е фирма со 30 го...

Шивач/ки

0 favorite Објавен: 19-05-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: EVRO JEANS DOOEL -Oh...

Индустрија: Текстилна

Регион: Охридски

Оглас: шивачки...

ТЕХНОЛОГ

0 favorite Објавен: 17-05-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Васидора ДООЕЛ

Индустрија: Текстилна

Регион: Прилепски

Оглас: Vasidora Fashion Group има потреба ...

Продавачка

1 favorite Објавен: 11-05-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Текстилна

Регион: Скопје

Оглас: Компанијата Текстил Илинден која...

Шивач/ки

0 favorite Објавен: 11-05-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Ист Комерц Доо

Индустрија: Текстилна

Регион: Скопски

Оглас: Потребни се шивачки за трикотажна к...

Шивач/ки

1 favorite Објавен: 08-05-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ELINA DOOEL

Индустрија: Текстилна

Регион: Велешки

Оглас: Ви нудиме можност да се обучит...

Шивач/ки

1 favorite Објавен: 27-04-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ELINA DOOEL

Индустрија: Текстилна

Регион: Велешки

Оглас: Имаме потреба од шивачи со работно ...

Шивач/ки

2 favorite Објавен: 02-04-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: биовитал

Индустрија: Текстилна

Регион: Скопски

Оглас: ITNO se bara snajderka koja znae da...

Шивач на текстил

8 favorite Објавен: 13-03-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Модна конфекција ТИ-...

Индустрија: Текстилна

Регион: Штип

Оглас: ...

Шивач на текстил

4 favorite Објавен: 19-02-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: МОДА СТАР ДООЕЛ Вини...

Индустрија: Текстилна

Регион: Виница

Оглас: ...