ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

сметководител

0 favorite Објавен: 17-08-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Сметководство

Регион: Велес

Оглас: ...

Асистент за кадровски прашања

0 favorite Објавен: 17-08-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Велес

Оглас: ...

Директор

0 favorite Објавен: 17-08-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ОПШТИНА ВЕЛЕС Велес

Индустрија: Јавна Администрација

Регион: Велес

Оглас: ...

КЕЛНЕР/КА И ШАНКЕР/КА

0 favorite Објавен: 16-08-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Kafe Igroteka Happy ...

Индустрија: Забава и рекреција

Регион: Велес

Оглас: нема информација...

Возач на такси

0 favorite Објавен: 15-08-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Автопревозник ЕЛФИ-Д...

Индустрија: Разни области

Регион: Велес

Оглас: ...

Возач

1 favorite Објавен: 15-08-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Brza Pratka

Индустрија: Услуги

Регион: Велешки

Оглас: Компанија која се занимава со доста...

Референт за продажба

0 favorite Објавен: 14-08-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Осигурително брокерс...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Велес

Оглас: ...

Пекар мајстор

0 favorite Објавен: 13-08-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ТП-ЗЛАТНИ КЛАСЈА-Про...

Индустрија: Разни области

Регион: Велес

Оглас: ...

сметководител

1 favorite Објавен: 08-08-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за консалтин...

Индустрија: Сметководство

Регион: Велес

Оглас: ...

Пекар

1 favorite Објавен: 08-08-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за транспорт...

Индустрија: Разни области

Регион: Велес

Оглас: ...

Продавач

6 favorite Објавен: 06-08-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Велес

Оглас: ...

Возач

2 favorite Објавен: 05-08-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: АМСМ

Индустрија: Автомобилска

Регион: Велешки

Оглас: - Помош на пат, Шлепување и Сервисн...

Возач механичар База Велес

0 favorite Објавен: 04-08-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: АМСМ

Индустрија: Автомобилска

Регион: Велес

Оглас: Помош на пат, Шлепување и Сервисни...

Работник во производство

5 favorite Објавен: 30-07-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Mirana dooel

Индустрија: Прехранбена

Регион: Велешки

Оглас: Се бара вработен во производство за...

Возач

10 favorite Објавен: 27-06-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: МИСА/МГ

Индустрија: Рударство

Регион: Велешки

Оглас: Работа во каменолом. Возач на граде...