ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Административен работник

0favoriteОбјавен на: 13-02-2020  |  Компанија: Друштво за производс...  |  Индустрија: Продажба и трговија


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGNOLNL
Работно место: Административен работник
Компанија: Друштво за производство промет и услуги ВАМАСКО ДООЕЛ увоз-извоз Скопје
Индустрија: Продажба и трговија
Реон: Скопје
Отворен од: 13-02-2020
Отворен до: 20-02-2020
Плата: нема информација
Број на работни места: 1
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:

Компанија за ПВЦ столарија и стакло има потреба од административен работник со познавање на математика, компјутери и англиски јазик.

ЗАДОЛЖИТЕЛНО CV НА МАИЛ

инфо контакт 3097-110 i 071/397-146

mail.vamasko@yahoo.com

Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Асистент менаџер

0 favorite Објавен: 28-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: КАЛИНТИКА ДООЕЛ Гевг...

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: ASSISTANT STORE MANAGER: K A Λ И – ...

Секретар/ka

0 favorite Објавен: 26-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ЕЛЕКТРОН-М

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: Поради зголемениот обем на работа ф...

Продавач

0 favorite Објавен: 28-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ДПТУ Убава Кујна ДОО...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Скопски

Оглас: Продавница на зелен пазар има потре...

Продавач

2 favorite Објавен: 28-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: LA TOBAKO

Индустрија: Трговија

Регион: Битолски

Оглас: Се бараат лица за работа во Тобако ...

Area Sales Manager

0 favorite Објавен: 28-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: D2EM Konsalting

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Скопски

Оглас: Работно место Sales Representativ...

Асистент на продажба во продажниот салон во Палма Мол Тетово

0 favorite Објавен: 28-02-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ТОМ ТАИЛОР ДООЕЛ уво...

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: Тетово

Оглас: ТОМ ТАИЛОР ГРОУП Биди и т...

Останати огласи во ист регион

Хигиеничар

0 favorite Објавен: 28-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Пункт Мебел Доо

Индустрија: Производство

Регион: Скопски

Оглас: Се бара хигиеничар/ка за работа во ...

Account Manager for Macedonian Clients

Објавен: 28-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ДЕМАКС НОВА ИНТ СКОП...

Индустрија: Фармација

Регион: Скопски

Оглас: Фармацевтската компанија ДЕМАКС НОВ...

Собар/ka

0 favorite Објавен: 28-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Хотел Панорамика Диз...

Индустрија: Хотелиерство

Регион: Скопски

Оглас: Хотел Панорамика Дизајн и Спа го пр...

продавач/касиер

0 favorite Објавен: 28-02-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ДТ Стокомак ДОО

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: Чаир

Оглас:   Стокомак е ланец на диско...

Маркетинг асистент

0 favorite Објавен: 28-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: БетаМедико Традинг

Индустрија: - Нема информација

Регион: Скопски

Оглас: БЕТА МЕДИКО ТРАДИНГ објавува конкур...

Продавач

0 favorite Објавен: 28-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Просветно дело А.Д. ...

Индустрија: - Нема информација

Регион: Скопски

Оглас: Се бара продавач....