ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Готвач

0 favorite Објавен: 19-06-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПУСЗ Хармонија

Индустрија: Социјална

Регион: Скопски

Оглас: ПУСЗ - Хармонија дом за стари и изн...

Медицинска сестра

1 favorite Објавен: 01-06-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПУСЗ Хармонија

Индустрија: Социјална

Регион: Скопски

Оглас: ПУСЗ - Хармонија има потреба од раб...