ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Општи работници

25favoriteОбјавен на: 14-01-2020  |  Компанија: Биси Дооел  |  Индустрија: Градежништво и Архит...


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGNNMHI
Работно место: Општи работници
Компанија: Биси Дооел
Индустрија: Градежништво и Архитектура
Реон: Скопје
Отворен од: 14-01-2020
Отворен до: 31-01-2020
Плата: по договор
Број на работни места: 5
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации:

нема информација

Детали за огласот:

ТД БИСИ ДООЕЛ Скопје има потреба од Општи работници.

За повеќе информации Ве молиме контактирајте не на телефон +38970478903

Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Возач

2 favorite Објавен: 18-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Diamond Invest

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: Градежна фирма има потреба од возач...

Градежен работник

0 favorite Објавен: 24-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Pyramid Building Sol...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: За потребите на нашата фирма потреб...

Водоинсталатер

0 favorite Објавен: 20-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ДАМ ГРУП 14

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: FIRMATA "DAM GRUP 14" OD SKOPJE IMA...

Архитект / Градежен техничар - со познавање на програми за ентериер

3 favorite Објавен: 20-02-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за молеро-фа...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопје

Оглас: БАРАМЕ ЕДЕН ГРАДЕЖЕН ИНЖЕНЕР АРХ...

Градежен инженер

1 favorite Објавен: 22-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ГЕИНГ КРЕБС УНД КИФЕ...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: Друштвото за градежништво, промет и...

Градежен инженер

0 favorite Објавен: 21-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Турбоинженеринг

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: ТУРБОИНЖЕНЕРИНГ ДООЕЛ Скопје има по...

Останати огласи во ист регион

Собар/ka

0 favorite Објавен: 28-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Хотел Панорамика Диз...

Индустрија: Хотелиерство

Регион: Скопски

Оглас: Хотел Панорамика Дизајн и Спа го пр...

Фризер/ка

0 favorite Објавен: 28-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ДАЦКО

Индустрија: Убавина и здравје

Регион: Скопски

Оглас: Фризерско Студио има потреба од фри...

продавач/касиер

0 favorite Објавен: 28-02-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ДТ Стокомак ДОО

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: Бутел

Оглас:   Стокомак е ланец на диско...

Area Sales Manager

0 favorite Објавен: 28-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: D2EM Konsalting

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Скопски

Оглас: Работно место Sales Representativ...

Business Development Officer

0 favorite Објавен: 28-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Фуелојал ДООЕЛ

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Скопски

Оглас: Fueloyal Is Hiring! Fueloyal i...

Келнер/ка

0 favorite Објавен: 28-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Хотел Панорамика Диз...

Индустрија: Хотелиерство

Регион: Скопски

Оглас: Хотел Панорамика Дизајн и Спа го пр...

Останати огласи од иста компанија

Хигиеничари/ки

21 favorite Објавен: 30-01-2020 / Вработи.се

Статус: Активен - Премиум оглас

Компанија: Биси Дооел

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопје

Оглас: ТД БИСИ ДООЕЛ има потреба од Хиг...