ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Општи работници

9favoriteОбјавен на: 14-01-2020  |  Компанија: Биси Дооел  |  Индустрија: Градежништво и Архит...


Статус: Активен - Премиум оглас
Код на огласот: TGNNMHI
Работно место: Општи работници
Компанија: Биси Дооел
Индустрија: Градежништво и Архитектура
Реон: Скопје
Отворен од: 14-01-2020
Отворен до: 31-01-2020
Плата: по договор
Број на работни места: 5
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации:

нема информација

Детали за огласот:

ТД БИСИ ДООЕЛ Скопје има потреба од Општи работници.

За повеќе информации Ве молиме контактирајте не на телефон +38970478903

Веб страна:
Контакт телефон: 070478903
Контакт емаил: нема информација
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

мајстор-столар

1 favorite Објавен: 27-12-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Доган Дизајн

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопје

Оглас: Доган Дизајн e фирма која се зан...

КОМЕРЦИЈАЛИСТ

0 favorite Објавен: 14-01-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Fragmat Mak

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопје

Оглас: Одговорности и работни задачи: В...

Мајстор

2 favorite Објавен: 15-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Drvo Prom DOOEL

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: Фирма од Кочани со седиште и во Ско...

Magacioner

0 favorite Објавен: 02-01-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ИНТЕР АЛ ПИН ДООЕЛ С...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопје

Оглас:   ДП...

Бравар

1 favorite Објавен: 10-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: орбита констракшн

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: Градежна фирна има потреба од граде...

Градежен инженер

7 favorite Објавен: 20-12-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Дон- Хаус

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: Фирмата Дон- Хаус ДООЕЛ има потреба...

Останати огласи во ист регион

Финансиски Администратор

1 favorite Објавен: 18-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Кафе Вендинг Група

Индустрија: - Нема информација

Регион: Скопски

Оглас: Кафе Вендинг Група има потреба од р...

Account Manager for Macedonian Clients

Објавен: 18-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Декра, Македонија

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Скопски

Оглас: As a proven leader in the global ae...

Помлад графички дизајнер

0 favorite Објавен: 20-01-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за услуги и ...

Индустрија: Автомобилска

Регион: Скопје

Оглас: -     &...

Лице за продажба

0 favorite Објавен: 19-01-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Platin

Индустрија: оков за мебел

Регион: Скопје

Оглас: Се бара личност за продажба во п...

Книговодител-Сметководител

2 favorite Објавен: 18-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: СТОКОМАК ДОО

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: Стокомак е ланец на дисконтни марке...

Помошник Сметководител

1 favorite Објавен: 18-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПРО Бизнис МС

Индустрија: Сметководство

Регион: Скопски

Оглас: Сметководственото биро ПРО Бизнис М...