Детали за огласот

 • МАЈ МОДА ДООЕЛ Скопје
 • Плата 15.000
 • Вид на вработувањеПо договор
 • Број на работни места3
 • Контакт телефонРокот за аплицирање е завршен
 • Контакт емаилРокот за аплицирање е завршен
 • Веб странаwww.mymoda.mk
 • Код на огласотTGNMFIJ

(НЕАКТИВЕН) - PRODAVACKA VO BUTIK

 • Индустрија: Текстилна
 • Краен рок: 22-12-2019
 • Скопје
Детали за огласот

Se bara prodavacka za butik vo Skopje