ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Лимар

1favoriteОбјавен на: 11-07-2019  |  Компанија: Турист Инжинеринг ДО...  |  Индустрија: Производство


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGMIIJJ
Работно место: Лимар
Компанија: Турист Инжинеринг ДООЕЛ
Индустрија: Производство
Реон: Охрид
Отворен од: 11-07-2019
Отворен до: 17-08-2019
Плата: нема информација
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: По договор
Потребни квалификации:

Познавање на работа на апкан и машина за ребровање на лим

Детали за огласот: нема информација
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Мајстор

3 favorite Објавен: 17-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Пункт Мебел Доо

Индустрија: Производство

Регион: Скопски

Оглас: Поради зголемен обем на работа во п...

Машински техничар

0 favorite Објавен: 16-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Декра, Македонија

Индустрија: Производство

Регион: Скопски

Оглас: ОПИС НА КОМПАНИЈАТА Фруктал Мак ...

Монтер

0 favorite Објавен: 17-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ДПТУ Лапласт М ДООЕЛ...

Индустрија: Производство

Регион: Скопски

Оглас: Фирмата ДПТУ Лапласт-М ДООЕЛ Скопје...

ОПЕРАТОРИ ЗА ВО ПРОИЗВОДСТВО

0 favorite Објавен: 21-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Grand Eksport

Индустрија: Производство

Регион: Скопски

Оглас: Комнпанијата Гранд -Експорт има пот...

Магационер

0 favorite Објавен: 21-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Монди Компани ДОО

Индустрија: Производство

Регион: Тетовски

Оглас: Inter Mondi (fabrika za mebel koja ...

Електро инженер

0 favorite Објавен: 21-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Grand Eksport

Индустрија: Производство

Регион: Скопски

Оглас: Компанијата Гранд-Експорт има потре...

Останати огласи во ист регион

Data Collection and Analysist

3 favorite Објавен: 30-12-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Разни области

Регион: Охрид

Оглас: A successful candidate must:...

Агенти за продажба

3 favorite Објавен: 24-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Vlak Kompani

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Охридски

Оглас: Влак Компани од Охрид има потреба ...

Помошник во кујна

3 favorite Објавен: 23-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: BTB TOUR OHRID DOOEL

Индустрија: Хотелиерство

Регион: Охридски

Оглас: Хотел Сахара Охрид има потреба од п...

Келнер/ка

7 favorite Објавен: 04-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Дооел Динамика Битол...

Индустрија: Туризам

Регион: Охридски

Оглас: Hotel Millenium Palace Ohrid ima po...

Маркетинг асистент

4 favorite Објавен: 18-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Smartus A-Media

Индустрија: Е-комерц

Регион: Охридски

Оглас: Смартус А-Медиа има потреба од канд...

Туристички работник

5 favorite Објавен: 22-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: BTB TOUR OHRID DOOEL

Индустрија: Туризам

Регион: Охридски

Оглас: БТБ Тоур Охрид ДООЕЛ има потреба од...