ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Обезбедувач заштита на лица и имот

0 favorite Објавен: 17-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за обезбедув...

Индустрија: Осигурување

Регион: Куманово

Оглас: ...

Портир заштита на лица и имот

0 favorite Објавен: 13-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Осигурување

Регион: Петровец

Оглас: ...

Account Manager for Macedonian Clients

Објавен: 10-10-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Декра, Македонија

Индустрија: Осигурување

Регион: Скопски

Оглас: Во име на нашиот клиент, компанија ...

Account Manager for Macedonian Clients

Објавен: 28-09-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Winner- Vienna Insur...

Индустрија: Осигурување

Регион: Цела Македонија

Оглас: ВИНЕР АНГАЖИРА Лиценцирани застапни...

Обезбедувач заштита на лица и имот

1 favorite Објавен: 01-08-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Осигурување

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Обезбедувач заштита на лица и имот

3 favorite Објавен: 30-07-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ПАТНИЧКИ СООБРАЌАЈ-Т...

Индустрија: Осигурување

Регион: Битола

Оглас: ...