ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Хигиеничар

4 favorite Објавен: 23-01-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПЛАНЕР КК ДООЕЛ Охри...

Индустрија: Туризам

Регион: Охридски

Оглас: Се бара собарица за работа во апарт...