Детали за огласот

 • ЕЛЕКТРО МЕ-НА Дооел Скопје Скопје
 • Плата нема информација
 • Вид на вработувањеНеопределено
 • Број на работни места2
 • Контакт телефонРокот за аплицирање е завршен
 • Контакт емаилРокот за аплицирање е завршен
 • Веб страна
 • Код на огласотTGNNMHL

(НЕАКТИВЕН) - ЕЛЕКТРИЧАР

 • Индустрија: Енергетика
 • Краен рок: 31-01-2020
 • Скопје
Детали за огласот

Фирмата ЕЛЕКТРО МЕ-НА Дооел Скопје која се занимава со поставување и одржување на електрични инсталации има потреба од 2ца електричари.

Ве молиме Вашата кратка биографија со прикачена Ваша фотографија да ја испратите на следниот маил info@elektromena.mk