ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Електричар

2favoriteОбјавен на: 14-01-2020  |  Компанија: ЕЛЕКТРО МЕ-НА Дооел ...  |  Индустрија: Енергетика


Статус: Активен
Код на огласот: TGNNMHL
Работно место: Електричар
Компанија: ЕЛЕКТРО МЕ-НА Дооел Скопје
Индустрија: Енергетика
Реон: Скопје
Отворен од: 14-01-2020
Отворен до: 31-01-2020
Плата: нема информација
Број на работни места: 2
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации:

-Минимум ССС

-Возачка дозвола Б категорија (активен возач)

-Флексибилност околу работното време

-Искуство во поставување и одржување на електрични инсталации

Детали за огласот:

Фирмата ЕЛЕКТРО МЕ-НА Дооел Скопје која се занимава со поставување и одржување на електрични инсталации има потреба од 2ца електричари.

Ве молиме Вашата кратка биографија со прикачена Ваша фотографија да ја испратите на следниот маил info@elektromena.mk

Веб страна:
Контакт телефон: нема информација
Контакт емаил: info@elektromena.mk
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Електричар

0 favorite Објавен: 15-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ЕЛЕКТРО МЕ-НА

Индустрија: Енергетика

Регион: Скопски

Оглас: Фирмата ЕЛЕКТРО МЕ-НА Дооел Скопје ...

Инженер за електроенергетика

0 favorite Објавен: 26-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Енергетика

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Машински инженер

1 favorite Објавен: 18-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Ктитор ДОО Скопје

Индустрија: Машинство

Регион: Скопски

Оглас: Фирма од Скопје бара Машински инжен...

Фармацевтски техничар

1 favorite Објавен: 18-01-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ Аптека Акација

Индустрија: Фармација

Регион: Скопје

Оглас: ПЗУ Аптека Акација е здравствена...

Поло маркет(црниче) КАСИЕРИ/КИ

0 favorite Објавен: 19-01-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: Скопје

Оглас: нема информација...

Database Marketing Officer

1 favorite Објавен: 18-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Global Data Collecti...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Скопски

Оглас: GDCC е глобален лидер за спроведува...

Лице за продажба

0 favorite Објавен: 19-01-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Platin

Индустрија: оков за мебел

Регион: Скопје

Оглас: Се бара личност за продажба во п...

Помошник Сметководител

1 favorite Објавен: 18-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПРО Бизнис МС

Индустрија: Сметководство

Регион: Скопски

Оглас: Сметководственото биро ПРО Бизнис М...