ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

PHP Developer(s)

0favoriteОбјавен на: 11-01-2020  |  Компанија: ПХП АППС ДООЕЛ  |  Индустрија: Информатика


Статус: Активен
Код на огласот: TGNNLMO
Работно место: PHP Developer(s)
Компанија: ПХП АППС ДООЕЛ
Индустрија: Информатика
Реон: Скопје
Отворен од: 13-01-2020
Отворен до: 13-02-2020
Плата: 30.000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: Определено
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:

PHP APPS - ПХП АППС ДООЕЛ е во потрага по талентирани и мотивирани PHP девелопери кои на креативен начин ќе ги искомбинираат своите вештини за веб дизајн и програмирање. Идеалните кандидати за отворените позиции треба да бидат подготвени за работа на веќе постоечки проекти, како и активно да учествуваат во предложување нови предизвикувачки идеи како за домашниот, така и за меѓународниот пазар.

Потребно е кандидатите да имаат искуство со следниве технологии:

PHP;(HTML;CSS) MySql; JQuery/Javascript;

Ние ќе ви ги дадеме сите потребни алатки за работа, обука и менторирање, а од вас очекуваме:

Познавање на англиски јазик; Желба за тимска работа; Искреност и самоиницијативност; Желба за проучување нови технологии; Проактивно размислување; Активно учество во решавање на настанати проблеми; Истрајност во работата; Позитивен и креативен пристап кон работата; Желба за лично и професионално усовршување;

Условите кои ги нудиме се:

Работно време од понеделник до петок, во временски интервал од 40 часа; Статус на вработен од првиот работен ден; Редовна и компетитвна плата со континуирана можност за зголемување; Бонуси; Одлична и опуштена работна атмосфера, без притисоци; Државни празници не работиме;

 

Доколку сметате дека токму вие треба да бидете нашите идни колеги, пратете ги вашите CV-а на phpappsdooel@gmail.com

Веб страна:
Контакт телефон: 072243854
Контакт емаил: phpappsdooel@gmail.com
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Junior CAD/PDK Engineers Microelectronics

0 favorite Објавен: 20-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: GLOBALFOUNDRIES

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Надвор од Македонија

Оглас: Shaping the future with innovation ...

Software Developer

0 favorite Објавен: 21-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Totality

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Скопски

Оглас: Totality is a fast growing Company ...

Remote AWS Big Data Engineer

0 favorite Објавен: 21-01-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Scopic Software

Индустрија: Информатика

Регион: Македонија

Оглас: Join the world’s largest v...

Spanish Speaking Customer Service Agent

0 favorite Објавен: 22-01-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: InPlayer

Индустрија: Информатика

Регион: Скопје

Оглас: Keemotion is a market-leader in ...

Account Manager for Macedonian Clients

Објавен: 16-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: НОВАКОД

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Скопски

Оглас: Потребни квалификации: ASP.Net f...

Junior .NET Developer

0 favorite Објавен: 17-01-2020 / Ит.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: Информатика

Регион: нема информација

Оглас: Business information SoPro, the wor...

Останати огласи во ист регион

Даночен специјалист

0 favorite Објавен: 22-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Ернст и Јанг Македон...

Индустрија: Финансии и банкарств...

Регион: Скопски

Оглас: EY Македонија објавува оглас за дан...

Account Manager for Macedonian Clients

Објавен: 22-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ДЕНМАК ДОО

Индустрија: - Нема информација

Регион: Скопски

Оглас: ДОСТАВУВАЧ - ШОФЕР Потребни ...

Финансиски Администратор

0 favorite Објавен: 22-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Триглав Пензиско Дру...

Индустрија: Осигурување

Регион: Скопски

Оглас: • Администрирање со индивидуални за...

Работник/а во фотокопирница

0 favorite Објавен: 22-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: копилибро

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: Barame devojki za rabota vo Fotokop...

SALES MANAGER

0 favorite Објавен: 22-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: EVOKON DOEL Eksport-...

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: Due to the expansion of business ac...

Sales & Marketing Coordinator

0 favorite Објавен: 22-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Триглав Осигурување ...

Индустрија: Осигурување

Регион: Скопски

Оглас: Триглав Осигурување Живот АД, Скопј...

Останати огласи од иста компанија

Project manager

0 favorite Објавен: 11-01-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ПХП АППС ДООЕЛ

Индустрија: Информатика

Регион: Скопје

Оглас: ПХП АППС е во потрага по таленти...