ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Prodavac na hrana

14favoriteОбјавен на: 12-12-2019  |  Компанија: Evakejk  |  Индустрија: Гастрономија


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGNMIML
Работно место: Prodavac na hrana
Компанија: Evakejk
Индустрија: Гастрономија
Реон: Bitola
Отворен од: 13-12-2019
Отворен до: 31-12-2019
Плата: Po dovor
Број на работни места: Prodavac
Вид на вработување: Хонорарно
Потребни квалификации:

Iskustvo rabota so hrana

Детали за огласот:

Potrebna e osoba za rabota vo GIRADIKO nabrakometno

Веб страна: Ne
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи во ист регион

Персонал за продажба

9 favorite Објавен: 24-12-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: тобако широк сокак

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Битолски

Оглас: Се бара девојка за работа. Нудиме о...

Келнер/Шанкер

13 favorite Објавен: 25-12-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Пит Стоп Кафе

Индустрија: Угостителство

Регион: Битолски

Оглас: Ресторан и пицерија Сокак во Битола...

Административен работник

13 favorite Објавен: 03-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: РОБО ШПЕДИЦИЈА

Индустрија: Шпедиција и транспор...

Регион: Битолски

Оглас: БЕСПЛАТЕН почетен - практичен курс ...

Персонал за продажба

9 favorite Објавен: 09-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: тобако широк сокак

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Битолски

Оглас: Се бара девојка за работа во тобако...

Продавачка

17 favorite Објавен: 15-01-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: пет шоп

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: Битола

Оглас: Се бара девојка за работа во Му ...

менаџер за продажба

7 favorite Објавен: 28-12-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: СН ОСИГУРИТЕЛЕН БРОК...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Битолски

Оглас: Осигурително брокерско друштво СН О...