Детали за огласот

 • Evakejk Bitola
 • Плата Po dovor
 • Вид на вработувањеХонорарно
 • Број на работни местаProdavac
 • Контакт телефонРокот за аплицирање е завршен
 • Контакт емаилРокот за аплицирање е завршен
 • Веб странаNe
 • Код на огласотTGNMIML

(НЕАКТИВЕН) - PRODAVAC NA HRANA

 • Индустрија: Гастрономија
 • Краен рок: 31-12-2019
 • Bitola
Детали за огласот

Potrebna e osoba za rabota vo GIRADIKO nabrakometno