ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Административен службеник

0favoriteОбјавен на: 11-09-2019  |  Компанија: ИЗВРШИТЕЛ МОНИКА МУЧ...  |  Индустрија: Јавна Администрација


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGMNOLM
Работно место: Административен службеник
Компанија: ИЗВРШИТЕЛ МОНИКА МУЧА Скопје
Индустрија: Јавна Администрација
Реон: Центар
Отворен од: 12-09-2019
Отворен до: 15-09-2019
Плата: 12600
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Администратор

6 favorite Објавен: 17-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за услуги КО...

Индустрија: Администрација

Регион: Центар

Оглас: ...

Административен службеник

1 favorite Објавен: 13-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Администрација

Регион: Ѓорче Петров

Оглас: ...

Администратор

5 favorite Објавен: 17-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за услуги КО...

Индустрија: Администрација

Регион: Центар

Оглас: ...

Административен работник

2 favorite Објавен: 28-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: АА

Индустрија: Администрација

Регион: Скопски

Оглас: Компанијата АЛНАСЕР 2000 има потреб...

Администратор

37 favorite Објавен: 25-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за градежниш...

Индустрија: Администрација

Регион: Тетово

Оглас: ...

Административен службеник

4 favorite Објавен: 13-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Јавна Администрација

Регион: Ѓорче Петров

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

SALES SPECIALIST (B2C)

0 favorite Објавен: 19-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Триглав Осигурување ...

Индустрија: Осигурување

Регион: Скопски

Оглас: Триглав Осигурување АД, Скопје обја...

Агент за продажба

1 favorite Објавен: 19-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: CHEKORCHINJA DOOEL

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Скопски

Оглас: Се бара продажен асистент за работа...

Account Executive/Copywriter

Објавен: 19-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Аутсорс Консалтинг С...

Индустрија: Економија

Регион: Скопски

Оглас: We are looking for talented, motiva...

Асистент за продажба

0 favorite Објавен: 19-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Елком Груп

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Скопски

Оглас: ЕЛКОМ ГРУП е компанија со 13 годишн...

Доктор/ка

0 favorite Објавен: 19-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Феникс

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: Поради зголемување на обемот на раб...

Marketing manager

0 favorite Објавен: 19-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: НЕБИЗ ИТ ДООЕЛ

Индустрија: - Нема информација

Регион: Скопски

Оглас: INVICTUS Solutions is expanding the...