ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Продавачка

28favoriteОбјавен на: 15-01-2020  |  Компанија: пет шоп  |  Индустрија: Продажба и трговија


Статус: Активен
Код на огласот: TGNNNFL
Работно место: Продавачка
Компанија: пет шоп
Индустрија: Продажба и трговија
Реон: Битола
Отворен од: 15-01-2020
Отворен до: 31-01-2020
Плата: По договор
Број на работни места: 1
Вид на вработување: Определено
Потребни квалификации:

ССС

Детали за огласот:

Се бара девојка за работа во Му Пет Шоп наспроти брза помош. Нудиме одлични услови за работа, можност за напредување. Информации на телефон 076685333

Веб страна:
Контакт телефон: 076685333
Контакт емаил: Mypetshop11@hotmail.com
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

SALES MANAGER

0 favorite Објавен: 22-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: EVOKON DOEL Eksport-...

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: Due to the expansion of business ac...

Сервисер

1 favorite Објавен: 22-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: EVOKON DOEL Eksport-...

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: Поради зголемување на обемот на раб...

Касиер/ка

0 favorite Објавен: 22-01-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ДТ Стокомак ДОО

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: Бутел

Оглас:   Стокомак е ланец н...

Асистент на продажба во продажниот салон во Палма Мол Тетово

0 favorite Објавен: 21-01-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ТОМ ТАИЛОР ДООЕЛ уво...

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: нема информација

Оглас:  ТОМ ТАИЛОР ГРОУП Би...

Касиер/ка и Продавачи

1 favorite Објавен: 22-01-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ДТ Стокомак ДОО

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: Струмица

Оглас:   Поради отварање на...

SALES REPRESENTATIVE

0 favorite Објавен: 21-01-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: JobSpotMk

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: Скопје

Оглас: Due to the expansion of business...

Останати огласи во ист регион

Административен работник - Битола

6 favorite Објавен: 20-01-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: С.Н Сервице ДОО Бито...

Индустрија: Хигиена и одржување

Регион: Битола

Оглас: Вработуваме административен рабо...

Продавач

15 favorite Објавен: 31-12-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Андреа пром

Индустрија: Трговија

Регион: Битолски

Оглас: Se bara prodavcka za rabota vo mark...

Раководител на Служба за јавни набавки

1 favorite Објавен: 28-12-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: СН ОСИГУРИТЕЛЕН БРОК...

Индустрија: Осигурување

Регион: Битолски

Оглас: Осигурително брокерско друштво СН О...

Референт

7 favorite Објавен: 14-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: СН Финансии

Индустрија: Финансии и банкарств...

Регион: Битолски

Оглас: ФД “СН финансии”- ДОО Бито...

Персонал за продажба

10 favorite Објавен: 09-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: тобако широк сокак

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Битолски

Оглас: Се бара девојка за работа во тобако...

Асистент

0 favorite Објавен: 18-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: СН Финансии

Индустрија: Финансии и банкарств...

Регион: Битолски

Оглас: ФД “СН финансии”- ДОО Бито...