ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Адвокатски стручен соработник

1favoriteОбјавен на: 08-11-2019  |  Компанија: АДВОКАТ МАГДАЛЕНА НИ...  |  Индустрија: Право


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGNJJGF
Работно место: Адвокатски стручен соработник
Компанија: АДВОКАТ МАГДАЛЕНА НИКОЛОВСКА Скопје
Индустрија: Право
Реон: Чаир
Отворен од: 09-11-2019
Отворен до: 12-11-2019
Плата: 20500
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Адвокатски приправник

4 favorite Објавен: 07-11-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: адвокадска канцелари...

Индустрија: Право

Регион: Скопски

Оглас: Адвокатска канцеларија Ефтимов има ...

Правник

3 favorite Објавен: 15-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Право

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Правник

7 favorite Објавен: 07-11-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Извршител Снежана Ан...

Индустрија: Право

Регион: Скопски

Оглас: дипломиран правник во извршителска ...

Нотарски стручен соработник и приправник

1 favorite Објавен: 15-11-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: НОТАР ЈАСМИНА КАРТАЛ...

Индустрија: Право

Регион: Тетово

Оглас: НОТАР Јасмина Карталова Баснарко...

Останати огласи во ист регион

Промотер/ки

0 favorite Објавен: 19-11-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Медија Планет

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Скопски

Оглас: Трговско издавачка куќа, поради про...

Наставен кадар

0 favorite Објавен: 19-11-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПСУ Алгоритам Центар

Индустрија: Образование и наука

Регион: Скопски

Оглас: ПСУ „Алгоритам центар“ вработува 1...

Дистрибутер

0 favorite Објавен: 19-11-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ЕУРОКАС

Индустрија: - Нема информација

Регион: Скопски

Оглас: Ниво Супериор има потреба од: Ди...

Продавач

0 favorite Објавен: 19-11-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Данмако

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: Se baraat prodavacki za vo kolonija...

Logistic Coordinators

0 favorite Објавен: 19-11-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Супорт & Солушонс це...

Индустрија: Администрација

Регион: Скопски

Оглас: Support and Solutions Center MK is ...

IT Help Desk Administrator

0 favorite Објавен: 19-11-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Супорт & Солушонс це...

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Скопски

Оглас: Support and Solutions Center MK is ...