ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Стоматолошка сестра

0favoriteОбјавен на: 07-11-2019  |  Компанија: ИН ДЕНТ ФЕМИЛИ ДЕНТА...  |  Индустрија: Стоматологија


Статус: Активен
Код на огласот: TGNJHJG
Работно место: Стоматолошка сестра
Компанија: ИН ДЕНТ ФЕМИЛИ ДЕНТАЛ
Индустрија: Стоматологија
Реон: нема информација
Отворен од: 07-11-2019
Отворен до: 28-11-2019
Плата: нема информација
Број на работни места: 1
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации:

Положен стручен испит

Детали за огласот:

Се вработува стоматолошка сестра на неопределено работно време, со положен државен испит, со или без работно искуство. Предност ќе имаат кандидатите со работно искуство.

Веб страна: www.indent.mk
Контакт телефон: 070696201
Контакт емаил: ivana.naumoska@yahoo.com
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Стоматолошка сестра

0 favorite Објавен: 05-11-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ „др.Ивица Лукано...

Индустрија: Стоматологија

Регион: Скопски

Оглас: Конкурс за пополнување на работно м...

Забен Техничар

1 favorite Објавен: 22-10-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Дентал Студио

Индустрија: Стоматологија

Регион: Скопски

Оглас: ПЗУ Дентал Студио има потреба од за...

Стоматолошка сестра

6 favorite Објавен: 16-10-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ ДР ЛИЛЈАНА ИВАНО...

Индустрија: Стоматологија

Регион: Охридски

Оглас: Поликлиника Ивановски има потреба о...

Стоматолошка сестра

0 favorite Објавен: 07-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здрацствена...

Индустрија: Стоматологија

Регион: Центар

Оглас: ...

Стоматолошка сестра

0 favorite Објавен: 08-11-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ Д-Р АФРИМ

Индустрија: Стоматологија

Регион: Скопски

Оглас: ПЗУ„ д-р Африм“ има потреба од стом...

Стоматолошка сестра

0 favorite Објавен: 14-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Стоматологија

Регион: Бутел

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Java Developers and Interns

0 favorite Објавен: 12-11-2019 / Ит.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: Информатика

Регион: нема информација

Оглас: X3M Labs is growing and we need mot...

Quality Assurance Engineers

0 favorite Објавен: 12-11-2019 / Ит.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: Информатика

Регион: нема информација

Оглас: Do you have an eye for details? Do ...

Главен сметководител

0 favorite Објавен: 12-11-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: нема информација

Оглас: нема информација...

Вработување во Министерство за локална самоуправа - Државен инспекторат за локална самоуправа

0 favorite Објавен: 14-11-2019 / Факултети.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: нема информација...

Инструктор - PHP

0 favorite Објавен: 12-11-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Play Digital

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: нема информација...

Store Manager

0 favorite Објавен: 13-11-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: DEKRA MACEDONIA

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: COMPANY DESCRIPTION All A...