ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Фармацевтски техничар

1favoriteОбјавен на: 19-11-2019  |  Компанија: Приватна здравствена...  |  Индустрија: Фармација


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGNKIGG
Работно место: Фармацевтски техничар
Компанија: Приватна здравствена установа-Аптека ХУМАНА-2 Гостивар
Индустрија: Фармација
Реон: Гостивар
Отворен од: 20-11-2019
Отворен до: 23-11-2019
Плата: 12500
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Дипломиран Фармацевт

4 favorite Објавен: 26-11-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ДАЧ МЕДИКАЛ КАНАБИС ...

Индустрија: Фармација

Регион: Охрид

Оглас: The company  We a...

Фармацевтски техничар

1 favorite Објавен: 26-11-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ Аптека Бета Фарм...

Индустрија: Фармација

Регион: Скопски

Оглас: ПЗУ. БЕТА ФАРМАЦИЈА објавува оглас ...

фармацевтски техничар / дипломиран фармацевт

6 favorite Објавен: 17-10-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ-Аптека Мента Фар...

Индустрија: Фармација

Регион: Куманово

Оглас: Се бара фармацевтски техничар ил...

Фармацевт

2 favorite Објавен: 03-12-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Јована-Фарм

Индустрија: Фармација

Регион: Скопски

Оглас: Се бара фармацевт и фармацевтски те...

Фармацевтски техничар

1 favorite Објавен: 11-11-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ Аптека ТЕРИЈАК

Индустрија: Фармација

Регион: Скопски

Оглас: ПЗУ Аптека ТЕРИЈАК има потреба за ...

Дипломиран Фармацевт/Фармацевтски Техничар

0 favorite Објавен: 01-12-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ Аптека Дател Фар...

Индустрија: Фармација

Регион: Скопје

Оглас: нема информација...

Останати огласи во ист регион

Оператор

4 favorite Објавен: 06-12-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Клуб Спорт 77 ДОО

Индустрија: Спорт

Регион: Гостиварски

Оглас: ОПЕРАТОРИ ЗА УПЛАТНО МЕСТО ВО ГОСТИ...

Администратор

4 favorite Објавен: 05-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговијап...

Индустрија: Администрација

Регион: Гостивар

Оглас: ...