ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Работник за едноставни работи нераспределен на друго место

0 favorite Објавен: 22-09-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Фаст фуд АМИГО ДВА Т...

Индустрија: Разни области

Регион: Гостивар

Оглас: ...

Оператори за внес на податоци

0 favorite Објавен: 21-09-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Гостивар

Оглас: ...

Продавач

0 favorite Објавен: 19-09-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Гостивар

Оглас: ...

Агроном

0 favorite Објавен: 12-09-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Agro Market

Индустрија: Земјоделство

Регион: Беровски, Битолски, ...

Оглас: Се бараат 2 агрономи поради отворањ...

Продавач

1 favorite Објавен: 07-09-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Гетро

Индустрија: Трговија

Регион: Гостиварски

Оглас: „Гетро“-Гостивар има потреба од вра...

Референт

0 favorite Објавен: 07-09-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Гетро

Индустрија: - Нема информација

Регион: Гостиварски

Оглас: „Гетро“-Гостивар има потреба од ра...

Администратор

5 favorite Објавен: 23-08-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Medica Istanbul Teto...

Индустрија: Медицина

Регион: Гостиварски, Скопски...

Оглас: Медика Истанбул Тетово е модерен ме...

ADMINISTRACIJA

5 favorite Објавен: 20-07-2017 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: VILLAGROUP

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Гостивар

Оглас: Се бараат женски лица за работа ...