ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Продавач

5favoriteОбјавен на: 21-10-2019  |  Компанија: Друштво за производс...  |  Индустрија: Разни области


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGNHKON
Работно место: Продавач
Компанија: Друштво за производствотрговија и угостителство ЗОЧЕ ДООЕЛ увоз-извоз Велес
Индустрија: Разни области
Реон: Велес
Отворен од: 22-10-2019
Отворен до: 25-10-2019
Плата: 12491
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Благајник

3 favorite Објавен: 19-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Разни области

Регион: Охрид

Оглас: ...

Општ работник

1 favorite Објавен: 19-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: АМБРЕЛЛА СВИСС БАУ ...

Индустрија: Разни области

Регион: Куманово

Оглас: ...

Чувар

0 favorite Објавен: 19-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Акционерско друштво ...

Индустрија: Разни области

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Помошник во кујна

0 favorite Објавен: 19-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ДЕСПИНА МАРИЈА ТП Ве...

Индустрија: Разни области

Регион: Велес

Оглас: ...

Возач на камион

0 favorite Објавен: 19-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговијап...

Индустрија: Разни области

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...

Возач на камион

0 favorite Објавен: 19-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Чучер Сандево

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Хигиеничари/ки

6 favorite Објавен: 03-11-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за автотранс...

Индустрија: нема информација

Регион: Велес

Оглас: Пан-Промет има потреба од Хигиен...

Машински техничар за монтажни работи

7 favorite Објавен: 05-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Машинство

Регион: Велес

Оглас: ...

Библиотекар

15 favorite Објавен: 15-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Локална библиотека Г...

Индустрија: Разни области

Регион: Велес

Оглас: ...

Возач на товарно возило

0 favorite Објавен: 19-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за транспорт...

Индустрија: Разни области

Регион: Велес

Оглас: ...

Директор на финансии и сметководство

2 favorite Објавен: 18-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Сметководство

Регион: Велес

Оглас: ...

Хигиеничар на производствени - работни простории

4 favorite Објавен: 05-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Производство

Регион: Велес

Оглас: ...