ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Персонал за продажба

16favoriteОбјавен на: 16-08-2019  |  Компанија: Друштво за производс...  |  Индустрија: Маркетинг


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGMLMHH
Работно место: Персонал за продажба
Компанија: Друштво за производствотрговија и услуги АГРО ЛЕСКА увоз-извоз ДООЕЛ Битола
Индустрија: Маркетинг
Реон: Битола
Отворен од: 14-10-2019
Отворен до: 14-11-2019
Плата: 17000
Број на работни места: 1
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации:

/

Детали за огласот:

За потребите на нашата малопродажна продавница потребен ни е персонал за работа со стален работен однос, флексибилно работно време (до два слободни дена неделно) и добри плати.Сите заинтересирани можете да не контактирате на тел. 077 922 328 и 078 252 775 или на e-mail: agroleska@yahoo.com

Веб страна: http://www.organicbioaronia.com/
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

менаџер за продажба

1 favorite Објавен: 17-02-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ОПТИМУМ КРЕАТИВ СОЛУ...

Индустрија: Маркетинг

Регион: Скопје

Оглас: Опис на дел од работните задачи:...

Оператор

3 favorite Објавен: 06-02-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: MarketPlus

Индустрија: Маркетинг

Регион: Скопје

Оглас: Интернационална компанија од обл...

Sales Intern

1 favorite Објавен: 14-01-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: Маркетинг

Регион: Скопје

Оглас: Qpick започнува нова програма за...

Практикант - Дигитален Маркетинг

0 favorite Објавен: 18-10-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Play Digital

Индустрија: Маркетинг

Регион: Скопје

Оглас: нема информација...

konkurs za sorabotnici

0 favorite Објавен: 20-02-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: SFC-Скопје

Индустрија: Маркетинг

Регион: Скопје

Оглас: -Обезбедена платена обук...

Вработени во продажба / Оператори во контакт центар

1 favorite Објавен: 17-01-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Маркетинг

Регион: Скопје

Оглас: ЕЛКОМ ГРУП е компанија со 13 год...

Останати огласи во ист регион

Магационер

2 favorite Објавен: 14-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Ницкс Балканс ДОО

Индустрија: Прехранбена

Регион: Битолски

Оглас: Имаме потреба од Магиционер со мини...

Графички дизајнер

1 favorite Објавен: 15-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Цилиндо

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Битолски

Оглас: At Cylindo we’re bringing 3D produc...

PHP Developer

3 favorite Објавен: 12-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Клуб Спорт 77 ДОО

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Битолски

Оглас: Потребно Образование, Вештини и Спо...

Account Manager for Macedonian Clients

Објавен: 17-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: магнет плус

Индустрија: - Нема информација

Регион: Битолски

Оглас: DOOEL Magnet plus ima potreba od vr...

Магационер

1 favorite Објавен: 14-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Ницкс Балканс ДОО

Индустрија: Прехранбена

Регион: Битолски

Оглас: Имаме потреба од Магиционер со мини...

Општи работници и работнички

5 favorite Објавен: 18-02-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: БИ - НИКА ПРОД ДОО

Индустрија: Угостителство

Регион: Битола

Оглас: Се бара работник/чка за во сендв...