ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Персонал за продажба

6favoriteОбјавен на: 16-08-2019  |  Компанија: Друштво за производс...  |  Индустрија: Маркетинг


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGMLMHH
Работно место: Персонал за продажба
Компанија: Друштво за производствотрговија и услуги АГРО ЛЕСКА увоз-извоз ДООЕЛ Битола
Индустрија: Маркетинг
Реон: Битола
Отворен од: 17-08-2019
Отворен до: 17-09-2019
Плата: 17000
Број на работни места: 1
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации:

/

Детали за огласот:

За потребите на нашата малопродажна продавница потребен ни е персонал за работа со стален работен однос, флексибилно работно време (до два слободни дена неделно) и добри плати.Сите заинтересирани можете да не контактирате на тел. 077 922 328 и 078 252 775 или на e-mail: agroleska@yahoo.com

Веб страна: http://www.organicbioaronia.com/
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

English Content Writer

0 favorite Објавен: 18-09-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: WLDM

Индустрија: Маркетинг

Регион: Македонија

Оглас: Looking for an Awesome Content W...

Social Media & PPC Expert Job Opening

1 favorite Објавен: 31-08-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ВРООТОК ДООЕЛ Скопје

Индустрија: Маркетинг

Регион: Скопје

Оглас: We are looking for the next Vroo...

Backlinker

0 favorite Објавен: 18-09-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: WLDM

Индустрија: Маркетинг

Регион: Македонија

Оглас: Looking for a Backlinker for our...

Инструктор - Дигитален Маркетинг

1 favorite Објавен: 19-09-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Play Digital

Индустрија: Маркетинг

Регион: Битола

Оглас: нема информација...

Останати огласи во ист регион

Продавач

2 favorite Објавен: 20-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Производнотрговско и...

Индустрија: Разни области

Регион: Битола

Оглас: ...

Чувар

2 favorite Објавен: 19-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Битола

Оглас: ...

Инструктор - Германски Јазик

0 favorite Објавен: 19-09-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Play Digital

Индустрија: Образование и наука

Регион: Битола

Оглас: нема информација...

Административен службеник

1 favorite Објавен: 20-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Заштитно друштво-Печ...

Индустрија: Јавна Администрација

Регион: Битола

Оглас: ...

Инструктор - AutoCAD 2D

1 favorite Објавен: 19-09-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Play Digital

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Битола

Оглас: нема информација...

Рачен мијач на автомобили

0 favorite Објавен: 19-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за транспорт...

Индустрија: Автомобилска

Регион: Битола

Оглас: ...