ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Сервисер на лифтови

11favoriteОбјавен на: 16-07-2019  |  Компанија: ЦЗЛ - Центар за лифт...  |  Индустрија: Машинство


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGMIMHJ
Работно место: Сервисер на лифтови
Компанија: ЦЗЛ - Центар за лифтови д.о.о.е.л. Скопје
Индустрија: Машинство
Реон: Скопје, Охрид
Отворен од: 16-07-2019
Отворен до: 08-10-2019
Плата: нема информација
Број на работни места: 3
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации:

Желба за тимска работа

Детали за огласот:

Потребни се сервисери на лифтови

Повеќе инфо на www.czl.mk

Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Техничар конструктор на текстилни машини

2 favorite Објавен: 02-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Машинство

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...

Машински инженер

4 favorite Објавен: 18-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Ктитор ДОО Скопје

Индустрија: Машинство

Регион: Скопски

Оглас: Фирма од Скопје бара Машински инжен...

Општ работник

0 favorite Објавен: 24-12-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ЕЛЕМА

Индустрија: Машинство

Регион: Скопски

Оглас: С.П.Д. Елема, која е компанија спец...

Управувач на машина

0 favorite Објавен: 03-12-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Екштеин ДООЕЛ

Индустрија: Машинство

Регион: Скопски

Оглас: Ekshtein e mashinska rabotilnica - ...

Монтажер

0 favorite Објавен: 10-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Tehnoklima DOO

Индустрија: Машинство

Регион: Скопски

Оглас: Потребни се монтери на опрема за кл...

Општи работници во производство

0 favorite Објавен: 23-12-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: С.П.Д. Елема

Индустрија: Машинство

Регион: нема информација

Оглас: С.П.Д. Елема, која е компанија с...

Останати огласи во ист регион

Предавач

9 favorite Објавен: 12-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Јавен Адвертајзинг Д...

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Охридски, Ресенски, ...

Оглас: Јавен Адвертајзинг Дооел е верифици...

Градежен инженер

22 favorite Објавен: 13-12-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ИСОУРЦЕ ДОО

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Битолски, Демирхисар...

Оглас: iSource is seeking a talented Civil...