ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Администратор

11favoriteОбјавен на: 12-04-2019  |  Компанија: Друштво за трговија ...  |  Индустрија: Администрација


Статус: Активен
Код на огласот: TGLKINI
Работно место: Администратор
Компанија: Друштво за трговија услуги и угостителска дејност СТЕНИК ДИОН ДООЕЛ Скопје
Индустрија: Администрација
Реон: Центар
Отворен од: 13-04-2019
Отворен до: 11-08-2019
Плата: 18009
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: нема информација
Контакт емаил: stenikdion@yahoo.com
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Административен службеник

1 favorite Објавен: 26-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Јавна Администрација

Регион: Илинден

Оглас: ...

Администратор

0 favorite Објавен: 27-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: МКС-Македонско тргов...

Индустрија: Администрација

Регион: Карпош

Оглас: ...

Администратор

1 favorite Објавен: 26-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за застапува...

Индустрија: Администрација

Регион: Центар

Оглас: ...

Администратор

3 favorite Објавен: 25-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Администрација

Регион: Центар

Оглас: ...

Административен работник

3 favorite Објавен: 14-06-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Персонал ЛТД Дооел

Индустрија: Администрација

Регион: Скопски

Оглас: TELEPHONE SUPPORT AGENT Personal...

Административен службеник

4 favorite Објавен: 24-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ЕЛЕКТРОДИСТРИБУЦИЈА ...

Индустрија: Јавна Администрација

Регион: Центар

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Продавач

0 favorite Објавен: 27-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: АРГОН ИН 2019 ДООЕЛ ...

Индустрија: Разни области

Регион: Чаир

Оглас: ...

Професор по англиски јазик

0 favorite Објавен: 27-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за странски ...

Индустрија: Образование и наука

Регион: Центар

Оглас: ...

Продавач

0 favorite Објавен: 27-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Молер

0 favorite Објавен: 27-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за молеро-фа...

Индустрија: Разни области

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Економист

0 favorite Објавен: 27-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Хотелско-угостителск...

Индустрија: Економија

Регион: Центар

Оглас: ...

Администратор

0 favorite Објавен: 27-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: МКС-Македонско тргов...

Индустрија: Администрација

Регион: Карпош

Оглас: ...

Останати огласи од иста компанија

Келнер

1 favorite Објавен: 29-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Угостителство

Регион: Центар

Оглас: ...

Келнер

0 favorite Објавен: 29-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Угостителство

Регион: Центар

Оглас: ...

Шанкер

0 favorite Објавен: 29-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Угостителство

Регион: Центар

Оглас: ...

Шанкер

1 favorite Објавен: 29-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Угостителство

Регион: Центар

Оглас: ...

Готвач

0 favorite Објавен: 29-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Готвач

0 favorite Објавен: 29-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...