ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

1 Комерцијалист / Ka

13favoriteОбјавен на: 30-05-2020  |  Компанија: нема информација  |  Индустрија: Продажба и трговија


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGOGIKK
Работно место: 1 Комерцијалист / Ka
Компанија: нема информација
Индустрија: Продажба и трговија
Реон: Охрид Struga
Отворен од: 30-05-2020
Отворен до: 07-06-2020
Плата: нема информација
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации:

Ccc

B kategorija

Детали за огласот:

Predprodazba komercija marketing

Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

менаџер за продажба

1 favorite Објавен: 02-07-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Магнифлекс

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Скопски

Оглас: ...

Account Manager for Macedonian Clients

Објавен: 29-06-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ДПТУ ГИС ДООЕЛ

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: ДПТУ ГИС ДООЕЛ е приватно претприја...

Account Manager for Macedonian Clients

Објавен: 29-06-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Минекс Гроуп дооел С...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Цела Македонија

Оглас: MINEKS GROUP DOOEL SKOPJE Компани...

Агент за продажба

3 favorite Објавен: 30-06-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: доо Техно плам

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Битолски

Оглас: Се бара продавач во продавница за б...

Магационер

0 favorite Објавен: 29-06-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ДПТУ ГИС ДООЕЛ

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: ДПТУ ГИС ДООЕЛ е приватно претприја...

Асистент за продажба

0 favorite Објавен: 02-07-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ДТУ ТОМ ТАИЛОР ДООЕЛ...

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: Биди и ти дел од нашиот тим! Бар...

Останати огласи од иста компанија

Senior QA Engineer

0 favorite Објавен: 03-07-2020 / Ит.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: Информатика

Регион: нема информација

Оглас: InPlayer’s monetization platf...

Mаркетинг соработник

0 favorite Објавен: 08-06-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: Македонија

Оглас: Ако сте заинтересирани за сериоз...

Customer Support

0 favorite Објавен: 03-07-2020 / Ит.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: Информатика

Регион: нема информација

Оглас: Technical Support Where: Skopje, Ma...

„Esse“ вработува: Возач на камион со Ц и Е категорија

0 favorite Објавен: 09-06-2020 / Факултети.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: нема информација...

Вработување и пракса во Интелигента

1 favorite Објавен: 09-06-2020 / Факултети.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: нема информација...

нема информација

0 favorite Објавен: 22-06-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: Stomatoloshka ili medicinska ses...