ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

ADMINISTRATIVE ASSISTANT

19favoriteОбјавен на: 14-05-2020  |  Компанија: Compass Management I...  |  Индустрија: Услуги


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGOGFMN
Работно место: ADMINISTRATIVE ASSISTANT
Компанија: Compass Management International DOOEL
Индустрија: Услуги
Реон: Куманово
Отворен од: 14-05-2020
Отворен до: 31-05-2020
Плата: нема информација
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: Определено
Потребни квалификации:

Excellent English level - verbal and written communication skills.

Advanced computer skills.

Eager to learn and grow with the team.

Self-motivated and positive attitude.

Детали за огласот:

It's a great time to join our winning team! To apply, send your resume to: b.trajcevski@compassholding.net

Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Економист

7 favorite Објавен: 26-05-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Проект 42

Индустрија: Услуги

Регион: Кумановски

Оглас: Поради развојни цели на компанијата...

Економист/ка

13 favorite Објавен: 23-05-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Проект 42

Индустрија: Услуги

Регион: Куманово

Оглас: Поради развојни цели на компаниј...

Хигиеничар

9 favorite Објавен: 24-04-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Ц & П Алати ДООЕЛ Ох...

Индустрија: Услуги

Регион: Охридски

Оглас: Урбан Солитер ДООЕЛ Охрид , ул. Дим...

Општ работник

0 favorite Објавен: 16-05-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Бигор Клининг дооел ...

Индустрија: Услуги

Регион: Скопски

Оглас: Фирма за хигиена вработува општ раб...

Останати огласи во ист регион

Економист/ка

13 favorite Објавен: 23-05-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Проект 42

Индустрија: Услуги

Регион: Куманово

Оглас: Поради развојни цели на компаниј...

Економист

7 favorite Објавен: 26-05-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Проект 42

Индустрија: Услуги

Регион: Кумановски

Оглас: Поради развојни цели на компанијата...

Шивач/ки

16 favorite Објавен: 03-05-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: хрис_ми

Индустрија: Текстилна

Регион: Кумановски

Оглас: konfekcija od Kumanovo . vo Naselb...