ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Мајстор за парно греење

1favoriteОбјавен на: 20-03-2020  |  Компанија: Ланд-Сервис ДООЕЛ Ск...  |  Индустрија: Машинство


Статус: Активен
Код на огласот: TGOFKLL
Работно место: Мајстор за парно греење
Компанија: Ланд-Сервис ДООЕЛ Скопје
Индустрија: Машинство
Реон: Скопје
Отворен од: 20-03-2020
Отворен до: 30-04-2020
Плата: По договор
Број на работни места: 2
Вид на вработување: По договор
Потребни квалификации:

Компанијата  Ланд-Сервис ДООЕЛ Скопје има потреба од Мајстор за парно

Број на работни места: 2

Контакт 078 338 324

teh-rako@landservis.com.mk

Детали за огласот:

Заинтересираните кандидати треба да ги исполнуваат следните критериуми:

- Работно искуство со заварување со оксигенски апарати.

- Искуство во изведбени работи

- Хаусмајсторски способности (ќе се сметаат за предност)

Веб страна: http://www.landservis.com.mk/
Контакт телефон: 078 338 324
Контакт емаил: teh-rako@landservis.com.mk
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

сервисер за вилушкар

0 favorite Објавен: 15-02-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за градежниш...

Индустрија: Машинство

Регион: Скопје

Оглас: Потребен е сервисер за вилушкар...

Контролор

2 favorite Објавен: 20-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: TIV 09 DOOEL

Индустрија: Машинство

Регион: Скопски

Оглас: Станица за технички преглед ТИВ - Т...

КОМЕРЦИЈАЛИСТ

1 favorite Објавен: 15-02-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за градежниш...

Индустрија: Машинство

Регион: Скопје

Оглас: Продавач на градежна механизациј...

Останати огласи во ист регион

Продавач / касиер

0 favorite Објавен: 06-04-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ДТ Стокомак ДОО

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: Ченто

Оглас: Стокомак е ланец на дисконтни ма...

ОПШТИ РАБОТНИЦИ

3 favorite Објавен: 04-04-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: АНЕТА КОМПАНИ

Индустрија: Прехранбена

Регион: Скопски

Оглас: Firma od Skopje ima potreba od rabo...

Слаткар

1 favorite Објавен: 06-04-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Далма фоод и кетерин...

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопски

Оглас: ДАЛМА ФООД И КЕТЕРИНГ СЕРВИС ДООЕЛ ...

САП Оператор

0 favorite Објавен: 06-04-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Супорт & Солушонс це...

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Скопски

Оглас: Support and Solutions Center MK is ...

Продавач / касиер

0 favorite Објавен: 06-04-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ДТ Стокомак ДОО

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: Центар

Оглас:   Стокомак е ланец на диско...

Агент за продажба

1 favorite Објавен: 01-04-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: КЕКО МОТОРС ДООЕЛ

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: Скопје

Оглас: Заради зголемен обем на работа и...