ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Туристички работник

10favoriteОбјавен на: 02-03-2020  |  Компанија: Lale Dooel T.A. Lale...  |  Индустрија: Туризам


Статус: Активен
Код на огласот: TGOFHHI
Работно место: Туристички работник
Компанија: Lale Dooel T.A. Lale Tours Ohrid
Индустрија: Туризам
Реон: Охрид
Отворен од: 02-03-2020
Отворен до: 15-04-2020
Плата: нема информација
Број на работни места: 1
Вид на вработување: Определено
Потребни квалификации:

валидна возачка дозвола Б категорија,

познавање на англиски јазик,

добри комуникациски вештини

Детали за огласот:

сите заинтересирани пратете CV на нашата емаил адреса: info.laletours@gmail.com

Веб страна: www.laletours.com
Контакт телефон: нема информација
Контакт емаил: info.laletours@gmail.com
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Келнер/ка

6 favorite Објавен: 20-02-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ХОТЕЛ АЛЕКСАНДРИЈА -...

Индустрија: Туризам

Регион: Охрид

Оглас: ХОТЕЛ АЛЕКСАНДРИЈА ИМА ПОТРЕБА О...

Рецепционер

6 favorite Објавен: 06-03-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ХОТЕЛ АЛЕКСАНДРИЈА -...

Индустрија: Туризам

Регион: Охридски

Оглас: Хотел Александрија има потреба од р...

Рецепционер(ка)

3 favorite Објавен: 05-03-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ХОТЕЛ АЛЕКСАНДРИЈА -...

Индустрија: Туризам

Регион: Охрид

Оглас: Хотел Александрија има потреба о...

Останати огласи во ист регион

Рецепионер

2 favorite Објавен: 09-03-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Хотел Лагадин Дооел ...

Индустрија: Хотелиерство

Регион: Охрид

Оглас: ХОТЕЛ ЛАГАДИН ОХРИД ВРАБОТУВА РЕ...

Рецепционер(ка)

3 favorite Објавен: 05-03-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ХОТЕЛ АЛЕКСАНДРИЈА -...

Индустрија: Туризам

Регион: Охрид

Оглас: Хотел Александрија има потреба о...

Sobarka \ Higienicharka

2 favorite Објавен: 09-03-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Хотел Лагадин Дооел ...

Индустрија: Хотелиерство

Регион: Охрид

Оглас: ХОТЕЛ ЛАГАДИН ОХРИД ВРАБОТУВА&nb...

Рецепционер

2 favorite Објавен: 10-03-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Хотел Лагадин

Индустрија: - Нема информација

Регион: Охридски

Оглас: ХОТЕЛ ЛАГАДИН***ОХРИД ВРАБОТУВА: ...

Сменоводител

10 favorite Објавен: 16-03-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ИНЖИНЕРИНГ ДАСС Д.О....

Индустрија: Сметководство

Регион: Охридски

Оглас: ОГЛАС Се бара за работа во Охрид ...

оператор во производство

7 favorite Објавен: 30-03-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Производство

Регион: Охрид

Оглас: АСП-ПАК ДООЕЛ Охрид има потреба ...