ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Висинец - монтер

0favoriteОбјавен на: 13-02-2020  |  Компанија: ДГПТУ ПАСЕНТ ДООЕЛ С...  |  Индустрија: Градежништво и Архит...


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGNOLJO
Работно место: Висинец - монтер
Компанија: ДГПТУ ПАСЕНТ ДООЕЛ Скопје
Индустрија: Градежништво и Архитектура
Реон: Македонија
Отворен од: 13-02-2020
Отворен до: 12-03-2020
Плата: нема информација
Број на работни места: 1
Вид на вработување: Определено
Потребни квалификации:

- способност за работа на висина;

- работно искуство со челични конструкции;

- монтажа на телекомуникациска опрема.

Детали за огласот:

Фирмата „ПАСЕНТ“ ДООЕЛ Скопје има потреба од висинец - монтер за работа на челични конструкции. Типот на работата е теренска и се одвива на територијата на целата држава. Предност ќе имаат апликантите кои ги имаат следните квалификации:

способност за работа на висина; работно искуство со челични конструкции; монтажа на телекомуникациска опрема.

Заинтересираните апликанти, со и без работно искуство, своите податоци можат да ги испратат на kariera@pasent.mk.

За дополнителни прашања и информации контактирајте нѐ на 02 2 447 444, секој работен ден од 8:30 до 16:30 часот.

Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Електро инсталатер

0 favorite Објавен: 10-03-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Лукфор Системс Дооел...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: Лукфор Системс има потреба од 2 еле...

Архитект

3 favorite Објавен: 06-03-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ИНГРА ДООЕЛ Скопје

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: ИНГРА ДООЕЛ Скопје има потреба од 1...

Електро инсталатер

0 favorite Објавен: 26-03-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Лукфор Системс Дооел...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: Лукфор Системс има потреба од 2 еле...

Книговодител

1 favorite Објавен: 12-03-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопје

Оглас: ДПТУ ИНТЕР АЛ ПИ...

Elektricari

1 favorite Објавен: 20-03-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Elektrohaus

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопје

Оглас: Kompanija od Skopje, poradi zgol...

Електро инсталатер

0 favorite Објавен: 10-03-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Bakso DOOEL

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: Баксо Електрика има потреба од Елек...

Останати огласи во ист регион

Digital Marketing Specialist

0 favorite Објавен: 04-03-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: SmartClick

Индустрија: Маркетинг

Регион: Македонија

Оглас: Во потрага сме по амбициозни луѓ...

Стоматолошка сестра

1 favorite Објавен: 10-03-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ Денто

Индустрија: Стоматологија

Регион: Цела Македонија

Оглас: Се бара стоматолошка сестра за рабо...

Content Writer

0 favorite Објавен: 04-03-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: SmartClick

Индустрија: Маркетинг

Регион: Македонија

Оглас: Во потрага сме по амбициозни луѓ...

Текстописец

1 favorite Објавен: 06-03-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Мегасофт

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Цела Македонија

Оглас: Hello. Please read the full descrip...

Стоматолог

9 favorite Објавен: 25-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ Денто

Индустрија: Стоматологија

Регион: Цела Македонија

Оглас: Се бара стоматолог за работа во сто...

Tourism and Hospitality Sector Facilitator

0 favorite Објавен: 07-03-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Steven White

Индустрија: Хотелиерство

Регион: Цела Македонија

Оглас: Ace Hotel in LONDON (UNITED KINGDOM...