ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

АЛКАЛОИД АД СКОПЈЕ ги објавува следните слободни работни места

8favoriteОбјавен на: 10-01-2020  |  Компанија: DEKRA MACEDONIA  |  Индустрија: Фармација


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGNNLGG
Работно место: АЛКАЛОИД АД СКОПЈЕ ги објавува следните слободни работни места
Компанија: DEKRA MACEDONIA
Индустрија: Фармација
Реон: нема информација
Отворен од: 10-01-2020
Отворен до: 19-01-2020
Плата: нема информација
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации:

http://dekra.mk/jobs/alkaloid-ad-skopje-gi-objavuva-slednite-slobodni-rabotni-mesta-4/

Детали за огласот: нема информација
Веб страна: http://www.dekra.mk/
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Менаџер за производство

1 favorite Објавен: 19-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Фармаролли Дооел Пет...

Индустрија: Фармација

Регион: Скопски

Оглас: Позиција: Раководител/Менаџер за Пр...

Фармацевтски техничар

0 favorite Објавен: 14-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: аптекаинтегралфарм

Индустрија: Фармација

Регион: Скопски

Оглас: фармацевтски техничар за работа во ...

Фармацевт

0 favorite Објавен: 14-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: аптекаинтегралфарм

Индустрија: Фармација

Регион: Скопски

Оглас: фармацевт за работа во аптека...

Фармацевт

1 favorite Објавен: 18-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Јована-Фарм

Индустрија: Фармација

Регион: Скопски

Оглас: Се бара фармацевт или фармацевтски ...

Дипломиран Фармацевт/Фармацевтски Техничар

3 favorite Објавен: 20-01-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ-Аптека Мента Фар...

Индустрија: Фармација

Регион: Куманово

Оглас: Се бара фармацевтски техничар ил...

Фармацевт

1 favorite Објавен: 15-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ Галениум Фарм

Индустрија: Фармација

Регион: Скопски

Оглас: ПЗУ Галениум Фарм аптеки во Тинекс ...

Останати огласи во ист регион

Frontend Developer

0 favorite Објавен: 26-02-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Дигитал Оринџ

Индустрија: Информатика

Регион: нема информација

Оглас: Join our experienced team of IT ...

QA Engineer for big US Internet company

0 favorite Објавен: 28-02-2020 / Ит.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: Информатика

Регион: нема информација

Оглас: What kind of person are we looking ...

Стручни соработници (медицински претставници) за територија на Р. Македонија

0 favorite Објавен: 28-02-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: DEKRA MACEDONIA

Индустрија: Фармација

Регион: нема информација

Оглас: ОПИС НА КОМПАНИЈАТА Фарма...

Software Project Manager

0 favorite Објавен: 26-02-2020 / Ит.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: Информатика

Регион: нема информација

Оглас: Join the world’s largest virtual ­­...

продавач/касиер

0 favorite Објавен: 27-02-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ДТ Стокомак ДОО

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: нема информација

Оглас:   Стокомак е ланец на диско...

ADMINISTRATIVE ASSISTANT

0 favorite Објавен: 25-02-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: МЕДИАТЕХ САПОРТ ДООЕ...

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: MediaTech Support offers support...

Останати огласи од иста компанија

Стручни соработници (медицински претставници) за територија на Р. Македонија

0 favorite Објавен: 28-02-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: DEKRA MACEDONIA

Индустрија: Фармација

Регион: нема информација

Оглас: ОПИС НА КОМПАНИЈАТА Фарма...

Директор за деловни операции

1 favorite Објавен: 25-02-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: DEKRA MACEDONIA

Индустрија: Осигурување

Регион: нема информација

Оглас: ОПИС НА КОМПАНИЈАТА Пазар...

ДИРЕКТОР НА ИТ СЛУЖБА

0 favorite Објавен: 25-02-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: DEKRA MACEDONIA

Индустрија: Осигурување

Регион: нема информација

Оглас: ОПИС НА КОМПАНИЈАТА Пазар...