ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

МЕНАЏЕР НА ПРОДАЖЕН САЛОН

0 favorite Објавен: 04-12-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: DEKRA MACEDONIA

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: нема информација

Оглас: Villeroy & Boch, интернацион...

Специјалист за човечки ресурси

1 favorite Објавен: 03-12-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: DEKRA MACEDONIA

Индустрија: нема информација

Регион: Скопје

Оглас: ОПИС НА КОМПАНИЈАТА Во им...

LOGISTICS MANAGER

0 favorite Објавен: 28-11-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: DEKRA MACEDONIA

Индустрија: Автомобилска

Регион: Скопје

Оглас: COMPANY DESCRIPTION Telam...

RECRUITER WITH GERMAN

0 favorite Објавен: 25-11-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: DEKRA MACEDONIA

Индустрија: Консалтинг,тренинг и...

Регион: Надвор од Македонија

Оглас:  On behalf of our client SU...