ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Возач – дистрибутер

8favoriteОбјавен на: 02-01-2020  |  Компанија: нема информација  |  Индустрија: Продажба и трговија


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGNNJMJ
Работно место: Возач – дистрибутер
Компанија: нема информација
Индустрија: Продажба и трговија
Реон: Охрид-Струга
Отворен од: 03-01-2020
Отворен до: 17-01-2020
Плата: нема информација
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации:

 ССС

Б категорија 

Познавање на реонот Охрид и Струга

Детали за огласот:

Дистрибуција на производи

Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Database Marketing Officer

1 favorite Објавен: 18-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Global Data Collecti...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Скопски

Оглас: GDCC е глобален лидер за спроведува...

Книговодител

1 favorite Објавен: 17-01-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ДТ Стокомак ДОО

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: Скопје

Оглас:   Потребни квалифика...

Agent za prodazba (telefonska prodazba)

0 favorite Објавен: 17-01-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: mladinska kniga

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: нема информација

Оглас: Младинска книга, реномирана меѓу...

Доктор/ка

0 favorite Објавен: 16-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: сарак медикал

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: Firma od Skopje ima potrebaa od dok...

Magacioner -distributer

0 favorite Објавен: 20-01-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: Скопје

Оглас: - Прием и подготовка на нарачки...

менаџер

0 favorite Објавен: 17-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Ajan Plus Trade

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: Маркет РОЛЕКС нас. Чаир, Скопје - ...

Останати огласи во ист регион

Градежен инженер

16 favorite Објавен: 13-12-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ИСОУРЦЕ ДОО

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Битолски, Демирхисар...

Оглас: iSource is seeking a talented Civil...

Предавач

6 favorite Објавен: 12-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Јавен Адвертајзинг Д...

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Охридски, Ресенски, ...

Оглас: Јавен Адвертајзинг Дооел е верифици...

Агроном

22 favorite Објавен: 04-12-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Agro - Chemikals

Индустрија: Земјоделство

Регион: Западна Македонија, ...

Оглас: Поради отворање на нов продажен обј...

Останати огласи од иста компанија

Service Support Manager

0 favorite Објавен: 17-01-2020 / Ит.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: Информатика

Регион: нема информација

Оглас: As a proven leader in the global ae...

ЈЗУ Универзитетска клиника за инфективни болести и фебрилни состојби Скопје вработува

0 favorite Објавен: 17-01-2020 / Факултети.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: нема информација...

Оглас за вработување во International Development Group LLC

0 favorite Објавен: 14-01-2020 / Факултети.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: нема информација...

Junior .NET Developer

0 favorite Објавен: 17-01-2020 / Ит.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: Информатика

Регион: нема информација

Оглас: Business information SoPro, the wor...

Куќна помошничка

1 favorite Објавен: 15-01-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: Бардовци

Оглас: Се бара куќна помошничка за одрж...

Sales Intern

1 favorite Објавен: 14-01-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: Маркетинг

Регион: Скопје

Оглас: Qpick започнува нова програма за...