ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Работа од дома - преку интернет

26favoriteОбјавен на: 02-01-2020  |  Компанија: Американска компаниј...  |  Индустрија: нема информација


Статус: Активен
Код на огласот: TGNNJMI
Работно место: Работа од дома - преку интернет
Компанија: Американска компанија
Индустрија: нема информација
Реон: нема информација
Отворен од: 02-01-2020
Отворен до: 05-03-2020
Плата: нема информација
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: Работа од дома
Потребни квалификации:

Се бараат вредни и амбициозни работници кои сакаат своето слободно време да го претворат во пари. 

Детали за огласот:

Сите сме скептични кога станува збор за работа преку интернет и не се интересираме доволно за да си го олесниме животот. Се работи за американска компанија која нуди работа од дома. Вашата работа ке се состои од извршување на дневни задачи, промовирање на нивните производи и услуги со што се добива одреден процент од секој продаден производ или услуга.  Оваа работа бара стратешки пристап и упорност. 

Веб страна:
Контакт телефон: 078 665 450
Контакт емаил: elenatomevska2@gmail.com
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Account Manager for Macedonian Clients

Објавен: 17-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: генекс ххл

Индустрија: - Нема информација

Регион: Скопски

Оглас: сервисен техничар...

Оглас за вработување во BRKV (Junior marketing manager)

0 favorite Објавен: 19-01-2020 / Факултети.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: нема информација...

Account Manager for Macedonian Clients

Објавен: 17-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: генекс ххл

Индустрија: - Нема информација

Регион: Скопски

Оглас: Office Administrator...

Оглас за вработување во Министерство за финансии - Биро за јавни набавки

0 favorite Објавен: 17-01-2020 / Факултети.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: нема информација...

Одговорен работник

2 favorite Објавен: 16-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Вакчаре ДООЕЛ

Индустрија: - Нема информација

Регион: Струшки

Оглас: Дооел Вакчаре-Струга има потреба од...

Административен асистент

1 favorite Објавен: 18-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Кафе Вендинг Група

Индустрија: - Нема информација

Регион: Скопски

Оглас: Кафе Вендинг Група има потреба од а...

Останати огласи во ист регион

КЕЛНЕРИ

0 favorite Објавен: 19-01-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: РАЈХЕЛ ДООЕЛ

Индустрија: Угостителство

Регион: нема информација

Оглас: Поради зголемен обем на работа, ...

Agent za prodazba (telefonska prodazba)

0 favorite Објавен: 17-01-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: mladinska kniga

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: нема информација

Оглас: Младинска книга, реномирана меѓу...

Medior/Senior PHP Developer

0 favorite Објавен: 17-01-2020 / Ит.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: Информатика

Регион: нема информација

Оглас: MEDIOR/SENIOR PHP DEVELOPER We at X...

bravar varilac

1 favorite Објавен: 18-01-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: elektrojug doo

Индустрија: Машинство

Регион: нема информација

Оглас: potreban bravar varilac (majstor...

Оглас за вработување во BRKV (Junior marketing manager)

0 favorite Објавен: 19-01-2020 / Факултети.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: нема информација...

Оглас за вработување во International Development Group LLC

0 favorite Објавен: 14-01-2020 / Факултети.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: нема информација...