ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

ADMINISTRATIVE ASSISTANT

7favoriteОбјавен на: 06-12-2019  |  Компанија: Compass Management I...  |  Индустрија: Услуги


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGNLOLK
Работно место: ADMINISTRATIVE ASSISTANT
Компанија: Compass Management International DOOEL
Индустрија: Услуги
Реон: Куманово
Отворен од: 06-12-2019
Отворен до: 12-12-2019
Плата: нема информација
Број на работни места: 1
Вид на вработување: Определено
Потребни квалификации:

Одлично познавање на англиски јазик

Развиени комппјутерски вештини и познавање на MS Office

 

Детали за огласот:

Цомпасс Манагемент Интернатионал има потреба од Административен асистент за обработка на податоци. Сите заинтересирани кандидати да испратат резиме на англиски јазик на адреса b.trajcevski@compassholding.net

Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Работник за обезбедување

0 favorite Објавен: 10-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: OK Security

Индустрија: Услуги

Регион: Скопски

Оглас: АГЕНЦИЈА ЗА ОБЕЗБЕДУВАЊЕ НА ИМОТ...

Хигиеничар

1 favorite Објавен: 15-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Бигор Клининг дооел ...

Индустрија: Услуги

Регион: Скопски

Оглас: Фирма за хигиена има потреба од хиг...

Хигиеничар

2 favorite Објавен: 09-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ММ Хоспитал Хигиена

Индустрија: Услуги

Регион: Скопски

Оглас: Хигиееничар одговорен за одржување ...

Хигиеничар

0 favorite Објавен: 15-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Бигор Клининг дооел ...

Индустрија: Услуги

Регион: Скопски

Оглас: Фирма за хигиена има потреба од хиг...

Останати огласи во ист регион

Account Manager for Macedonian Clients

Објавен: 24-12-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Мак-Бенз

Индустрија: - Нема информација

Регион: Кумановски

Оглас: Se bara rabotnicka za benzinska pum...

Комерцијалист

10 favorite Објавен: 19-12-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Минекс Гроуп дооел С...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Кумановски

Оглас: MINEKS GROUP DOOEL SKOPJE Компани...

Account Manager for Macedonian Clients

Објавен: 16-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ГУД СТАЈЛИНГ

Индустрија: - Нема информација

Регион: Кумановски

Оглас: Козметички салон ДАЈМОНД од Куманов...

Оператор

4 favorite Објавен: 10-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Globalgod

Индустрија: Спорт

Регион: Кумановски

Оглас: Спортска обложувалница MERIDIAN има...

Заварувач

5 favorite Објавен: 08-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ДММД Доо

Индустрија: Производство

Регион: Кумановски

Оглас: ДММД ДООЕЛ има потреба од следната ...

Комерцијалист

3 favorite Објавен: 19-12-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Минекс Гроуп дооел С...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Кумановски

Оглас: MINEKS GROUP DOOEL SKOPJE Компани...