Детали за огласот

 • Compass Management International DOOEL Куманово
 • Плата нема информација
 • Вид на вработувањеОпределено
 • Број на работни места1
 • Контакт телефонРокот за аплицирање е завршен
 • Контакт емаилРокот за аплицирање е завршен
 • Веб страна
 • Код на огласотTGNLOLK

(НЕАКТИВЕН) - ADMINISTRATIVE ASSISTANT

 • Индустрија: Услуги
 • Краен рок: 05-02-2020
 • Куманово
Детали за огласот

Цомпасс Манагемент Интернатионал има потреба од Административен асистент за обработка на податоци. Сите заинтересирани кандидати да испратат резиме на англиски јазик на адреса b.trajcevski@compassholding.net