ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Општи работници во производство

6favoriteОбјавен на: 03-12-2019  |  Компанија: Исоле ГмбХ ДООЕЛ  |  Индустрија: Производство


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGNLKOJ
Работно место: Општи работници во производство
Компанија: Исоле ГмбХ ДООЕЛ
Индустрија: Производство
Реон: Струмица
Отворен од: 04-12-2019
Отворен до: 20-12-2019
Плата: нема информација
Број на работни места: 5
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации:

Завршено средно образование

Претходно работно искуство со алуминиум

Детали за огласот:

Се бараат работници за производство на алуминиумски врати и прозорци во погон во Струмица.

Заинтересираните да се јават на следниот телефонски број : 034-343-656 

Секој работен ден од 08:00 до 16:30

Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Хемиски техничар

0 favorite Објавен: 14-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Е

Индустрија: Производство

Регион: Кавадаречки

Оглас: Меѓународна компанија за управување...

Монтер

2 favorite Објавен: 14-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ТД 93 ДЕ-НИ КОМПАНИ

Индустрија: Производство

Регион: Прилепски

Оглас: - Монтирање на дрвени предмети, рег...

Оператор

2 favorite Објавен: 15-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Балон Арт ДООЕЛ

Индустрија: Производство

Регион: Скопски

Оглас: ОПЕРАТОР НА МАШИНА ЗА ПЕЧАТЕЊЕ Ф...

Машински техничар

0 favorite Објавен: 16-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Декра, Македонија

Индустрија: Производство

Регион: Скопски

Оглас: ОПИС НА КОМПАНИЈАТА Фруктал Мак ...

Градежен работник

0 favorite Објавен: 16-01-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ДПТУ Лапласт-М ДООЕЛ...

Индустрија: Производство

Регион: Скопје

Оглас: Фирмата ДПТУ Лапласт-М ДООЕЛ со ...

ОПШТИ РАБОТНИЦИ

2 favorite Објавен: 16-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: СИЛБО

Индустрија: Производство

Регион: Скопски

Оглас: Фурна СИЛБО има потреба од: ...

Останати огласи во ист регион

Дистрибутер/Магационер

2 favorite Објавен: 14-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: KISI LOGISTIK KS

Индустрија: Трговија

Регион: Струмички

Оглас: КИСИ ЛОГИСТИК КС има потреба од дис...

Доставувач

8 favorite Објавен: 12-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ИНТЕР АЛПИНА ДООЕЛ

Индустрија: Прехранбена

Регион: Струмички

Оглас: АЛГИДА има потреба Доставувач за ре...

Архитект / Градежен инженер

9 favorite Објавен: 03-05-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ДГТУ ЕВРОГРАДБА ИНЖЕ...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Струмица

Оглас: ДГТУ ЕВРОГРАДБА ИНЖЕНЕРИНГ - доо...

Бараме жени за работа во стакленици

27 favorite Објавен: 04-08-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Солидис

Индустрија: Земјоделство

Регион: Струмица

Оглас: Бараме жени за работа во стаклен...

обични работници одгледување растенија Струмица, Босилово

12 favorite Објавен: 26-04-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Солидис

Индустрија: нема информација

Регион: Струмица

Оглас: Искуство во одгледување на расте...

Обични работници одгледување растенија Струмица, Босилово

6 favorite Објавен: 27-07-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Солидис

Индустрија: нема информација

Регион: Струмица

Оглас: Бараме обични работници за одгле...