Детали за огласот

 • Исоле ГмбХ ДООЕЛ Струмица
 • Плата нема информација
 • Вид на вработувањеНеопределено
 • Број на работни места5
 • Контакт телефонРокот за аплицирање е завршен
 • Контакт емаилРокот за аплицирање е завршен
 • Веб страна
 • Код на огласотTGNLKOJ

(НЕАКТИВЕН) - ОПШТИ РАБОТНИЦИ ВО ПРОИЗВОДСТВО

 • Индустрија: Производство
 • Краен рок: 20-12-2019
 • Струмица
Детали за огласот

Се бараат работници за производство на алуминиумски врати и прозорци во погон во Струмица.

Заинтересираните да се јават на следниот телефонски број : 034-343-656 

Секој работен ден од 08:00 до 16:30