ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Доктор на медицина

3favoriteОбјавен на: 03-12-2019  |  Компанија: ПЗУ ВИКТОРИА  |  Индустрија: Медицина и здравство


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGNLKHK
Работно место: Доктор на медицина
Компанија: ПЗУ ВИКТОРИА
Индустрија: Медицина и здравство
Реон: Скопје
Отворен од: 25-11-2019
Отворен до: 08-12-2019
Плата: По договор
Број на работни места: 1
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации:

Се бара Доктор по општа медицина со лиценца за работа со или без работно искуство.

Детали за огласот:

Се бара Доктор по општа медицина со лиценца за работа со или без работно искуство.

Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Медицинска сестра

4 favorite Објавен: 06-07-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Гинекомедика - гинек...

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: Специјалистичка ординација по гинек...

Доктор по општа медицина

0 favorite Објавен: 11-07-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: 101 HAIR CARE doo

Индустрија: Медицина и здравство

Регион: Скопје

Оглас: Се бара доктор/ка по општа медиц...

Раководител

29 favorite Објавен: 20-06-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Аудитива

Индустрија: Медицина

Регион: Штипски

Оглас: Преставништво за слушни апарати Ауд...

Административен асистент

12 favorite Објавен: 02-07-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: P.Z.U D-R BLAZESKI

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: Се бара администратор за работа на ...

Физио-терапевт

0 favorite Објавен: 14-07-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Центар за борба со б...

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: Ординација вработува физиотерапевти...

Доктор/ка

11 favorite Објавен: 25-06-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ Д-р Александар Н...

Индустрија: Медицина

Регион: Охридски

Оглас: Се бара доктор по општа медицина со...

Останати огласи во ист регион

Помошник Сметководител

1 favorite Објавен: 14-07-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ФОБАС КОМПАНИ

Индустрија: Производство

Регион: Скопски

Оглас: Pomosnik smedkovoditel vodenje mate...

Личен возач

1 favorite Објавен: 14-07-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Орка Холдинг АД Скоп...

Индустрија: Услуги

Регион: Скопје

Оглас: ОГЛАС ЗА ВРАБОТУВАЊЕ &nbs...

осигурителен брокер

0 favorite Објавен: 14-07-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: АМСМ

Индустрија: Осигурување

Регион: Скопје

Оглас: Продажба на полиси за задолжително...

Customer Service Representative

0 favorite Објавен: 14-07-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Оне Контакт

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Скопски

Оглас: Job Title: English Language Represe...

Фармацевтски техничар

0 favorite Објавен: 13-07-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: П.З.У .Аптека Алое С...

Индустрија: Фармација

Регион: Скопје

Оглас: Аптека "Алое"Скопје лоцирана во ...

General Administrator

0 favorite Објавен: 14-07-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: DEKRA MACEDONIA

Индустрија: Автомобилска

Регион: Скопје

Оглас: ОПИС НА КОМПАНИЈАТА &nbsp...