ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Декоратер

3favoriteОбјавен на: 02-12-2019  |  Компанија: Дом на културата ЗЛЕ...  |  Индустрија: Разни области


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGNLKGG
Работно место: Декоратер
Компанија: Дом на културата ЗЛЕТОВСКИ РУДАР Пробиштип
Индустрија: Разни области
Реон: Пробиштип
Отворен од: 30-11-2019
Отворен до: 03-12-2019
Плата: 19229
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Отворено работно место за познавачи на францускиот или италијанскиот јазик

0 favorite Објавен: 13-12-2019 / Факултети.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: нема информација...

Министерство за земјоделство, шумарство и водостопанство вработува

1 favorite Објавен: 13-12-2019 / Факултети.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: нема информација...

Шумски сечач

0 favorite Објавен: 13-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: СЛАВ МАТ ТРАНС ДООЕ...

Индустрија: Разни области

Регион: Демир Капија

Оглас: ...

Самостоен стручен соработник

0 favorite Објавен: 13-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Јавна установа МЕЃУО...

Индустрија: Разни области

Регион: Прилеп

Оглас: ...

Продавач-консултант

0 favorite Објавен: 13-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Разни области

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Фармацевт

0 favorite Објавен: 13-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Разни области

Регион: Карпош

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Статистичар

0 favorite Објавен: 12-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Јавна установа ЦЕНТА...

Индустрија: Разни области

Регион: Пробиштип

Оглас: ...

Гробар

1 favorite Објавен: 10-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Пробиштип

Оглас: ...

Хигиеничар на станбен и деловен простор

0 favorite Објавен: 12-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Јавна установа ЦЕНТА...

Индустрија: Разни области

Регион: Пробиштип

Оглас: ...

Социјален работник во центар

1 favorite Објавен: 12-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Јавна установа ЦЕНТА...

Индустрија: Социјална

Регион: Пробиштип

Оглас: ...

Готвач

2 favorite Објавен: 11-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Јавна општинска уста...

Индустрија: Разни области

Регион: Пробиштип

Оглас: ...