ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Келнер

1favoriteОбјавен на: 19-11-2019  |  Компанија: ТП ФАН ПАБ Кавадарци  |  Индустрија: Угостителство


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGNKIFK
Работно место: Келнер
Компанија: ТП ФАН ПАБ Кавадарци
Индустрија: Угостителство
Реон: Кавадарци
Отворен од: 20-11-2019
Отворен до: 23-11-2019
Плата: 12700
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Келнер/Шанкер

1 favorite Објавен: 07-12-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Гранклуб

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопски

Оглас: Гранклуб има потреба од вработување...

КЕЛНЕР/КА И ШАНКЕР/КА

0 favorite Објавен: 06-12-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Гран Клуб

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопје

Оглас: Гранклуб има потреба од персонал...

Келнер

0 favorite Објавен: 12-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: МЕГА-ХОЛДИНГ ДООЕЛ е...

Индустрија: Угостителство

Регион: Карпош

Оглас: ...

Куварка

0 favorite Објавен: 06-12-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Restoran Ambasada

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопски

Оглас: Ресторан Амбасада има потреба од ку...

Келнер/ка

1 favorite Објавен: 05-12-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Сицилија

Индустрија: Угостителство

Регион: Охридски

Оглас: Picerija LA PIAZZA ima potreba od k...

Келнер

1 favorite Објавен: 14-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Угостителство

Регион: Охрид

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Референт

8 favorite Објавен: 14-10-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Human Resources

Индустрија: Производство

Регион: Кавадарци

Оглас: Меѓународната компанија за управ...

Диспечер/ка

3 favorite Објавен: 11-12-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: З Транспортејшн ИНЦ

Индустрија: Шпедиција и транспор...

Регион: Кавадаречки

Оглас: Road Transport Dispatcher at Z Tran...

Магационер

0 favorite Објавен: 09-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво СТЕВИК Марик...

Индустрија: Разни области

Регион: Кавадарци

Оглас: ...

Соработник

0 favorite Објавен: 11-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Акционерско друштво ...

Индустрија: Разни области

Регион: Кавадарци

Оглас: ...

Заварувач

1 favorite Објавен: 12-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ДЕТАЛ ВЕЛД ДООЕЛ Кав...

Индустрија: Разни области

Регион: Кавадарци

Оглас: ...

Возач на камион

6 favorite Објавен: 14-10-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Human Resources

Индустрија: Производство

Регион: Кавадарци

Оглас: Меѓународна компанија за управув...